Top 10 Front Bike Seat For Kids SHOTGUN – Siodełka rowerowe dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SHOTGUN

#ad

Kompatybilne ze wszystkimi, SHOTGUN Kids MTB Fotelik dziecięcy i akcesoria na kierownicę Combo Pack – kompletny zestaw | montowane z przodu siedzenia rowerowe dla dzieci w wieku 2-5 lat do 48 funtów

#ad
SHOTGUN #ad - Atwe zakładanie i zdejmowanie – dzięki szybkiemu zapięciu fotelik rowerowy Shotgun dla dzieci można łatwo zamontować i zdjąć. Nie ryzykuj swojej drogiej ramy z alternatywą niskiej jakości. Pasuje do wszystkich rowerów górskich – siedzisko shotgun kids mtb jest regulowane do płaskich lub ukośnych rur górnych.

Podziel się swoją pasją do kolarstwa górskiego: jeśli twoje dziecko jeździ SHOTGUN - wspieraj miłość do kolarstwa górskiego i natury. Otrzymasz nie tylko siedzisko do strzelby i akcesoria do kierownicy, ale także nasz wykonany na miarę błotnik i unikalną nasadkę z trzonkiem, który można rozdrobnić do łóżka.

Kombinacja strzelby to najlepsza konfiguracja dla twojego dziecka na rowerze górskim. Nie uszkodzi ramy – fotelik rowerowy posiada pełną gumową ochronę dla ramy ze stopu lub włókna węglowego. Wskazówka: nie nadaje się do rowerów elektrycznych, wyścigowych lub starszych z kablami na górnej rurze. Dla dzieci o wadze 2-5 kg i wadze do 122 kg. W zestawie z łatwą do wykonania instrukcją montażu.
MarkaSHOTGUN #ad
ProducentSHOTGUN #ad
Wysokość3.6
Długość13.8
Waga6.44
Szerokość13.7
Numer częściKRS-Combo
ModelSHOTGUN_9413000063196
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

2. Polisport

#ad

S, czerwony, Polisport fotelik dziecięcy Boodie.

#ad
Polisport #ad - Do montażu na ramie, bagażnik nie jest potrzebny. Dla dzieci o wadze od 9 do 22 kg. Sprawdzone zgodnie z normą UE EN 14344.
MarkaPolisport #ad
Producent6WUW4|#Polisport #ad
Wysokość14.96
Długość30.31
Waga6.83
Szerokość15.35
Numer częściPO8630400006_Schwarz/Rot
ModelPO8630400006
Gwarancjaustawowy

3. Polisport

#ad

Czarny/szary, Polisport Unisex – fotelik dziecięcy dla dorosłych 2123501600, L

#ad
Polisport #ad - Pojemność: 9 - 22 kg. Spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Mocowanie: bagażnik. Rednica rury: 10 do 16 mm. Szerokość bagażnika: 120 do 175 mm.
MarkaPolisport #ad
ProducentPolisport #ad
Wysokość13.54
Długość33.62
Waga2.2
Szerokość16.22
Numer części8406100007
Model2123501600
GwarancjaBrak gwarancji produkcji

4. Polisport

#ad

Polisport Fotelik rowerowy dla dzieci Bilby Maxi | dla dzieci w wieku od 9 do 22 kg | czarny

#ad
Polisport #ad - Siedzisko dopasowuje się do wzrostu dziecka dzięki regulowanym podnóżkom z klamrami bezpieczeństwa, dla dzieci od 9 kg do 22 kg masy ciała. Naklejka odblaskowa zapewnia lepszą widoczność w ciemności. Ergonomiczny kształt siedziska z tworzywa sztucznego z wbudowaną ochroną szprych, 5-punktowy pas bezpieczeństwa z poduszkami na ramiona i szybkim zapięciem. Bezpieczny fotelik dziecięcy do montażu na bagażniku, do owalnych i okrągłych rur Ø 28 mm. Atwa w pielęgnacji, nadająca się do prania tapicerka siedziska, kolor czarny.
MarkaPolisport #ad
ProducentPolisport #ad
Wysokość16.54
Długość30.71
Szerokość14.57
Numer części45
Model45
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. Prophete

#ad

Na tylną część roweru, pomarańczowo-szare, Prophete 5 krzesełko rowerowe dla dziecka

#ad
Prophete #ad - Tylny fotelik dziecięcy z mocowaniem do ramy, akumulator i fotelik dziecięcy znajdują się niestety w tym samym miejscu, wygodna podkładka do siedzenia. Jeśli akumulator jest zainstalowany jako kliknięcie z boku, regulowane podnóżki z klamrami bezpieczeństwa 3-punktowe pasy z szybkozłączką, co wtedy nie pasuje.
MarkaProphete #ad
ProducentPROOZ|#Prophete #ad
Wysokość12.6
Długość30.71
Waga7.99
Szerokość15.75
Numer części5
Model5
GwarancjaDwuletnia gwarancja od daty zakupu

6. UrRider

#ad

Składanych, ultralekkich, miejskich, do rowerów górskich, beznarzędziowych, UrRider Dziecięcy fotelik rowerowy, dla dzieci w wieku od 2 do 6 lat, przenośnych, szybkomocujących, składanych, przednich

#ad
UrRider #ad - Proszę sprawdzić, czy twój rower spełnia wymagania dotyczące rozmiaru podane w głównej figurze 5. Nowa aktualizacja – oryginalny design, nierdzewny, nie wymaga użycia narzędzi, otrzymał patent użytkowy usa nr. Us 11. 383. 781 b2. Tylko 1, 3 kg. Przenośny i bardzo lekki – składana konstrukcja ze stopu lotniczego sprawia, że produkt jest przenośny i ultralekki.

Pasuje do większości rowerów – fotelik rowerowy urrider pasuje do większości rodzajów rowerów dla dorosłych, w tym rowerów górskich, damskich, składanych itp. Bezpieczeństwa Produktów Konsumenckich i Human Engineering Design. Zaprojektowany dla dzieci w wieku 2-6 lat i wadze do 30 kg i wzrostu 1, przenośny, dobrze wykończony, 2 m. Dziecko na siedzeniu urrider lubi współpilota roweru, uzależnia się od jazdy z Tobą. Dziecięcy fotelik rowerowy urrider jest wykonany ze stopu aluminium lotniczego 6061# i stali nierdzewnej 304#, wstępnie zmontowany, szybkie uwalnianie.

Bezpieczeństwo i wygoda – w oparciu o standardy bezpieczeństwa amerykańskiej Komisji ds. Atwy montaż i demontaż – dzięki konstrukcji szybkiego zamykania fotelik rowerowy UrRider można łatwo zainstalować i zdjąć bez użycia narzędzi. Nie nadaje się do rowerów MTB z prowadnicami na górnej rurze. Siedzisko urrider pozwala dzieciom mieć taką samą wizję jak Ty i wspólnie odkrywać piękny świat.
MarkaUrRider #ad
ProducentUrRider #ad
Numer częściUrRider021
ModelUrRider021

7. Urban iki

#ad

Fotelik rowerowy dla dzieci, łatwy montaż, Urban Iki Fotelik rowerowy Junior z ramą – fotelik rowerowy dla dzieci na bagażnik

#ad
Urban iki #ad - Rama montażowa i materiały montażowe wchodzą w zakres dostawy. Jeśli podnóżki nie są używane, można je łatwo złożyć. Montaż: siedzisko rowerowe urban iki junior jest łatwe w montażu, pasuje do każdego standardowego bagażnika i nadaje się również do rowerów elektrycznych.

Siedzisko rowerowe można zabezpieczyć przed kradzieżą za pomocą spersonalizowanego zamka szyfrowego. Urban iki: nasze fotele rowerowe urban iki junior wraz z ramą są produkowane i testowane pod ścisłą kontrolą. Naszym celem jest zapewnienie Tobie i Twoim dzieciom bezpiecznych i stylowych wrażeń z jazdy dla uczciwego stosunku ceny do jakości.

Pas bezpieczeństwa: pod siedzeniem znajduje się pas biodrowy, dzięki któremu można zabezpieczyć dziecko dla dodatkowego bezpieczeństwa. Wzornictwo: siodełko rowerowe junior jest dostarczane w kolorze czarnym Bincho z wodoodporną i miękką poduszką w kolorze brązowym Kurumi. Stabilna podpórka: dzięki regulowanym, antypoślizgowym podnóżkom Twoje dziecko ma dobrą przyczepność z tyłu roweru.
MarkaUrban iki #ad
ProducentUrban Iki #ad
Wysokość5.91
Długość5.91
Waga7.57
Szerokość5.91

8. Wee-Ride

#ad

Wee-Ride Safefront 98227 rowerowy fotelik dziecięcy do montażu z przodu

#ad
Wee-Ride #ad - Dziecko w tym foteliku jest pod kontrolą i może spokojnie zasnąć, kładąc głowę na miękkiej podpórce z przodu. Atwa jazda, gdy punkt ciężkości znajduje się cały czas w tym samym miejscu. Dziecko widzi wszystko podczas jazdy.
MarkaWee-Ride #ad
ProducentWEERD|#WeeRide #ad
Waga6.61
Numer części98277
Model98277.0
Gwarancja50% gwarancji zwrotu pieniędzy, jeśli Twoje dziecko w wieku 4 lat nie będzie pasowało do fotela.

9. SHOTGUN

#ad

SHOTGUN Fotelik dziecięcy 2.0 + kierownica Combo 2.0

#ad
SHOTGUN #ad - Kierownica dziecięca 2. 0 pasuje do kierownic o średnicy 25, 31, 4 mm, 8 mm i 35 mm. Regulowana szerokość i nachylenie do wszystkich powszechnie stosowanych rowerów górskich. Zaprojektowany dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat do 22 kg. Szybkie mocowanie do szybkiego montażu i demontażu. Zamontowany na ramie z pełnej gumy ochronnej do ram aluminiowych lub węglowych.
MarkaSHOTGUN #ad
ProducentSHOTGUN #ad
Waga6.44
Numer częściKRS-RCOMBO
ModelSHOTGUN_9421036070835
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

10. BISOMO

#ad

Ventura, sztyca siodełka dla dzieci: dla kobiet 1 Ø 20-29 mm, składane podnóżki, Kids Siodełko: czarny, z dzieckiem na rowerze jak z czasami NRD, Fotelik dziecięcy dla kobiet rower z przodu

#ad
BISOMO #ad - Kompletny zestaw fotelika dziecięcego łącznie z siodełkiem, ochroną lakieru, wspornikami nożnymi, osłoną na szprychy, adapterem do siodełka, opaskami kablowymi. Kolor siodełka do wyboru czarny ventura, żółty Smiley, zielony piłka nożna, różowy koń, czarny Selle san Remo. Składany podnóżek. Adapter siodełka do wyboru damski 1 do ramy Ø 20 mm – 29 mm, damski 2 do ram Ø 29 mm – 39 mm, damski 3 do ram o średnicy 40 mm – 50 mm.
MarkaBISOMO #ad
ProducentBisomo #ad
Numer części74927