Top 10 Hippo Flipp Spiel – Gry planszowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HABA

#ad

HABA 4321, Hoppe Reiter gra wyścigowa dla 2-4 graczy w wieku 3-12 lat, gra planszowa z prostymi zasadami gry

#ad
HABA #ad - Dwie kostki pokazują, jakie rzeczy można zebrać lub o ile pól można dalej przesuwać koń. Popularna gra planszowa wspiera pierwsze zrozumienie reguł oraz zdolność ważenia i podejmowania decyzji.

Kto udaje się wypełnić swój plan przechowywania niezbędnymi akcesoriami i jako pierwszy zaprowadzi swojego konia do stajni. Gracze muszą w drodze zebrać te i inne przybory, zanim dotrą na podwórko. Konie muszą szybko wrócić na podwórko po pięknym dniu na wybiegu. Wspaniała gra konna dla dziewcząt i chłopców z pięknie zaprojektowanym materiałem do zabawy i prostymi zasadami dla szybkiej zabawy. W pudełku brakuje jednak różnych rzeczy, takich jak pęczek marchewki lub worek owsiany.
MarkaHABA #ad
ProducentHABA #ad
Wysokość8.7
Długość8.7
Szerokość1.89
Numer części4321
Model4321
GwarancjaPrawnie

2. ROMBOL

#ad

ROMBOL HUS BAO, popularna gra z kamieniami dla 2 graczy

#ad
ROMBOL #ad - Kto na końcu nie może już stawiać kamieni, trudnych obliczeń matematycznych, sprytnych pułapek, przegrał rundę gry. Wymiary po otwarciu: 44 cm x 26 cm x 2, głębokość wgłębienia ok. Jednak dla młodzieży i dorosłych gra otwiera mnóstwo taktycznych subtelności, zaskakujących zwrotów akcji i interesujących możliwości.

Aksamitnie połyskujący brązowy połysk jest spowodowany woskiem i późniejszym polerowaniem. Zabawna gra dla 2 osób: idealny prezent na urodziny, Wielkanoc, Boże Narodzenie lub bez okazji. 12 do 18 mm, zamknięty: 44 cm x 13 cm x 5 cm, 5 cm, średnica wgłębienia: 50 mm, waga ok. Zachwyca prostym zestawem regulacji, idealnie nadaje się dla dzieci, ale nie tylko dla nich.

Szlachetna gra z kamieniami: hus bao to popularna gra w przedszkolu i zabawna, zabawna gra rodzinna z wielką zabawą. Zasada gry: kamienie rozmieszczone w zagłębieniach na początku gry są zbierane zgodnie z zasadami we własnych rzędach. 20 mm, rozmiar klocków ok. Nasze kamienie szlachetne to naturalne kamienie, nie barwione kamienie ani szklane kulki. 1600 g. Jakość: gra jest wykonana ze szlachetnego drewna samena.
MarkaROMBOL #ad
ProducentROMBOL #ad
Wysokość1.81
Długość5.12
Waga0
Szerokość17.32
Numer częściB001RX5LGC
Model6306

3. Mattel Games

#ad

Mattel Games Y9670, Scrabble Junior gra słowna i dla dzieci, wzór może się różnić, gra planszowa dla 2-4 dzieci od 6 lat

#ad
Mattel Games #ad - Z tyłu planszy znajduje się trudniejszy wariant, w którym gracze tworzą własne słowa. Jeśli wszystkie klocki znajdują się na planszy, gracz wygrał większość żetonów. Scrabble junior to gra słowotwórcza dla najmłodszych. Odpowiednie dla dzieci słowa i kolorowe obrazy zapewniają zabawę podczas odkładania liter dopasowanych do słów na planszy. Dla 2 do 4 graczy; od 5 lat.
MarkaMattel Games #ad
ProducentMattel #ad
Wysokość14.61
Długość10.55
Waga1.32
Szerokość1.89
Numer częściY9670
ModelY9670
Gwarancja2 lata gwarancji

4. Play-Doh

#ad

Hasbro Kristallica, odpowiednia dla dzieci gra zręcznościowa od 3 lat

#ad
Play-Doh #ad - Wspomaga motorykę precyzyjną. Fajna zabawa z lodem. Nadaje się dla dzieci od 3 lat. 2-4 graczy. Dziecinnie prosta zabawa już dla najmłodszych.
MarkaPlay-Doh #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość2.52
Waga1.15
Szerokość10.51
Numer częściC2093100
ModelC2093100

5. Hasbro

#ad

Gra imprezowa na urodziny dziecka, Looping Louie gra dla dzieci, zabawna gra społeczna i rodzinna, od 4 lat, 2-4 graczy, dla dzieci i dorosłych, zabawna gra 3D

#ad
Hasbro #ad - Wietny pomysł na prezent: duże i małe doceniają zabawną zabawę 3D, ale również porcja umiejętności, w której potrzebna jest nie tylko szybkie refleksy, aby chronić swoje żetony do gry przed spadającym louie.

Zakres dostawy: 1 x Looping Louie, klasyk dla dzieci Hasbro. Miałyby się kury: pilot łamania louie i jego samolot zasilany bateriami porczywa w tej grze w czasie upadku na kurniku – chroń swoje kury i chwalą louie kołyską! Popularny klasyk dla dzieci: looping louie gwarantuje akcję dla całej rodziny i sprawia, że dorosłym wieczorem gry przynajmniej tak samo dużo radości jak maluchy na urodzinach dziecka. Z 2 poziomami zręczności: sam decyduj, który tempo zabija gra towarzyska zasilana bateriami i zatrzyma wszystkie kury przy drążku.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.47
Długość10.47
Waga0.02
Szerokość3.9
Numer części15692399
Model15692399
Gwarancja2 year manufacturer

6. Ravensburger

#ad

Ravensburger 22212 4 karaluch gra planszowa

#ad
Ravensburger #ad - Obowiązkowa pozycja do każdego pokoju dziecięcego i super prezent na urodziny lub Boże Narodzenie. Super proste zasady gry i szybka konfiguracja gry sprawiają, że można od razu rozpocząć grę.

Krótki czas gry wynoszący 15-20 minut sprawia, że ta gra akcji jest chwilową rozrywką i przynosi wiele radości. Gra towarzyska karaluchów dla 2-4 osób to hit na każde urodziny dziecka i wspaniała niespodzianka jako prezent bożonarodzeniowy lub urodzinowy. Gracze sprytnie obracają sztućce i próbują zwabić karalucha do pułapki. Gwarantowana urozmaicenie dzięki zwinnemu HEXBUG nano: karaluch jest nieprzewidywalny i w każdej grze decyduje się na inną drogę.

Karaluchy są w drodze: popularna gra reakcji dla dzieci i dorosłych. Już ponad 6 milionów sprzedanych gier na całym świecie i liczne nagrody sprawiają, że gry Karerlakak są jedną z najbardziej udanych serii zabaw dla dzieci w Niemczech.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość11.81
Długość16.93
Waga0.66
Szerokość2.17
Numer części22212
Model22212
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

7. Ravensburger

#ad

Gra dla dzieci i dorosłych, dla dzieci i dorosłych, gra towarzyska i rodzinna, dla 2-4 graczy, gra dla dzieci od 6 lat, Ravensburger Gra dla dzieci 21854 – "Wer war's

#ad
Ravensburger #ad - Zabawna gra planszowa dla małych i dużych: ta gra od 6 lat to świetna zabawa dla wszystkich – proste zasady gry, krótkie rundy gry oraz gwarantowana urozmaicenie dzięki inteligentnej elektronice sprawiają, że kto był klasykiem gier.

Gra wspólnotowa dla wesołego wieczoru zabawy: dzięki ciągłemu napięciu i 30-45 minutom gry jest to idealna zabawka dla całej rodziny. Doskonały prezent od 6 lat: kto był popularną grą towarzyską i zachwyca wszystkich – idealny prezent dla chłopców, dziewcząt i dorosłych na urodziny, jako prezent bożonarodzeniowy lub wielkanocny.

W zamku panuje wielkie podniecenie: magiczny pierścień króla został skradziony - zwierzęta z zamku obserwowały złodzieja i mogą dać wskazówki dotyczące jego wyglądu. Doskonała jako gra dla dzieci roku ze względu na wspieranie logicznego myślenia, ścisłe zmowę graczy i wspólne wrażenia z gry.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger Spielverlag #ad
Wysokość16.93
Długość56.3
Waga0.15
Szerokość11.81
Numer części21854
Model21854
Gwarancja2 lata gwarancji

8. Spin Master Games

#ad

Spin Master Games Bellz, Gra magnetyczna dla całej rodziny, dla 2-4 graczy od 6 lat, 2. edycja w kartonie do zabawy

#ad
Spin Master Games #ad - Wygrał, kto jako pierwszy zebrał wszystkie dzwoneczki. Jedyny w swoim rodzaju materiał do gry: bellz swoim wspaniałym materiałem do zabawy fascynuje młodych i starszych – kolorowe dzwoneczki w połączeniu z ekscytującym mechanizmem magnetycznym to ponadczasowa przyjemność gry.

Zabawa dla całej rodziny dzięki grze zręcznościowej bellz. Chętnie zagrasz kolejną rundę. Dzwonki dzwonią do szybkiej zabawy z Bellzem. Bellz – ulubiony klasyk gier: dla 2-4 graczy od 6 lat. Bellz to zabawna gra z uzależniającym czynnikiem – łatwa do nauczenia, zachwyci całą rodzinę. Bellz - przyciągająca gra magnetyczna. Każdy gracz próbuje za pomocą magnetycznego pręta zebrać dzwoneczki swojego koloru.

Zasady gry są łatwe do nauczenia, a gra trwa 10-20 minut. Nowa edycja w kartonie do gry. Uczucie czubka palca i strategia: bellz wygrywa się spokojną ręką, ale trudna do opanowania, cierpliwością i strategicznym myśleniem. Zawartość: 1 okrągła powierzchnia do gry, 40 dzwoneczków, 1 instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim, 1 pręt magnetyczny, opakowanie kartonowe.
MarkaSpin Master Games #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość9.75
Długość1.75
Waga0.93
Szerokość9.75
Numer części6059530
Model6059530
GwarancjaCzęściowa gwarancja

9. Spin Master Games

#ad

Hedbanz Junior – Psi Patrol, z uproszczoną zasadą gry dla najmłodszych miłośników futrzanych, zabawna gra zgadywania dla 2-4 graczy od 4 lat, Spin Master Games

#ad
Spin Master Games #ad - Każdy gracz nosi opaskę na głowę, do której przymocowana jest kartka, ale musi zgadnąć - kto jest na kolei, której sam nie widzi, może zadać pytanie, np. Czy mam futro? Drużyni odpowiedzą tak lub nie.

Zawartość: 4 opaski na głowę, 32 karty informacyjne, 24 karty zwierząt, 1 plan gry w karty zwierząt, 4 karty informacyjne, 1 instrukcja obsługi. Wkrótce każdy spróbuje rozwiązać: czy jestem Chase, czy jestem Marshall? Wygrywa, kto pierwszy odgadnie kartę w swojej opasce na czoło. Opierając się na klasycznym stylu "hedbanz", wersja psi patrol Junior jest odpowiednia dla 2-4 młodszych miłośników futrzanych od 4 lat – z prostymi zasadami gry i wspaniałymi motywami obrazowymi z Zatoki Przygodowej. Hedbanz junior - psi patrol: zabawna gra zgadywania i komunikacji - z psami Psiego Patrolu: kim jestem? Marshall, Chase, Rocky lub Skye? .
MarkaSpin Master Games #ad
ProducentSpin Master #ad
Wysokość10.5
Długość8
Waga1.23
Szerokość2
Numer części778988387771
Model6062582
GwarancjaCzęściowa gwarancja

10. Ravensburger

#ad

Hipopotam w kolejce górskiej, dla 3-12 graczy, gra imprezowa, gra dla dorosłych i dzieci od 10-99 lat, Ravensburger 26772, gra towarzyska dla całej rodziny

#ad
Ravensburger #ad - Można go rywalizować w dwóch drużynach lub wszyscy próbują wspólnie pokonać paskudnego brudu. W tym celu należy je opisać, narysować i ugniatać, co utrzymuje rzeczy. Od pokoleń hipopotam w kolejce górskiej wzbogaca każdy wieczór gier w małych i dużych rundach.

Idealny prezent dla dzieci i dorosłych od 10 lat. Niezależnie od tego, śpiewamy, rozwiązywane żartobliwe pytania i łamigłówki z literami, czy grasz z przyjaciółmi czy z rodziną – dzięki tej kreatywnej zabawie na imprezie z pewnością nie będzie nudno: figurki do gry są balansowane na głowie, brzęczenie i wiele innych.

Kultowa gra imprezowa z 900 różnorodnymi zadaniami. Rząd graczy przedstawia pojęcia w danej kategorii, gracze próbują je odgadnąć w ramach limitu czasowego. Gra może być rozgrywana w dwóch ekscytujących wariantach i zapewnia mnóstwo rozrywki i urozmaicenia. Zabawna gra towarzyska jest przeznaczona dla 3-12 graczy i oferuje zadania na dwóch poziomach trudności.
MarkaRavensburger #ad
ProducentRavensburger #ad
Wysokość2.76
Długość11.81
Waga2.39
Szerokość11.81
Numer części26772
Model26772
Gwarancja2 lata gwarancji