Top 10 Keile Kunststoff Forst – Kliny do łupania drewna

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Fiskars

#ad

Hartowane stalowe ostrze / szklane wzmocnione uchwyt plastikowy, standard, czarny / pomarańczowy, Hammer Gap Fiskara X46, 2 w 1: AX i młotek, 92 x 26 x 8 cm, 1001705

#ad
Fiskars #ad - Solidny uchwyt z antypoślizgową i antywibracyjną powierzchnią zapewniającą pewne trzymanie nawet w rękawiczkach, specjalna gumowa powłoka między głowicą a uchwytem w celu tłumienia drgań w przypadku awarii, idealna równowaga dla wydajnego zamachu i łatwego łupania.

Ostre ostrze z hartowanej stali z wysokiej jakości zewnętrzną powłoką ułatwiającą rozłupywanie drewna, zakrzywione z jednej strony do podnoszenia pni, szeroka, zaokrąglona powierzchnia ułatwiająca wbijanie klinów rozłupujących. Długa żywotność ostrza z hartowanej stali i plastikowej rączki wzmocnionej włóknem szklanym, łatwe ostrzenie siekiery za pomocą szlifierki do siekiery dostępnej osobno, konstrukcja fińska.

Siekiera do rozłupywania dużych, trudnych do rozłupania kłód> 30 cm do pieca, kominka, grilla lub ogniska, a także do odcinania bocznych gałęzi, młotek do wbijania rozszczepiacza. Zakres dostawy: 1x młotek rozłupujący fiskars x46, ciężar główki: 3, kolor: czarny / pomarańczowy, długość: 92 cm, materiał: stal hartowana / tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym, 7 kg, 1001705”.
MarkaFiskars #ad
ProducentFiskars #ad
Wysokość3.15
Długość36.22
Waga4.95
Szerokość10.24
Numer części122161
Model1001705

2. GEDORE

#ad

Ochsenkopf OX 42 lity klin aluminiowy

#ad
GEDORE #ad - Wytrzymały klin bezpieczeństwa w profesjonalnej jakości z wysokiej jakości aluminium do kontrolowanego i bezpiecznego ścinania drzew i szczelin polan. Bez odskakiwania klina dzięki wygrawerowanym pod kątem ostrym rowkom z przodu i podwójnym rowkom wzdłużnym z tyłu, idealna waga.

X szer. 260 x 60 mm, waga: 1050 g, numer artykułu: 1591142/OX 42-1050 Zakres dostawy: 1 x klin aluminiowy ochsenkopf z litego drewna, maksymalna wysokość podnoszenia: 40 mm, wymiary dł. Bez odprysków przy użyciu stalowych młotków, niemiecki wzór użytkowy, stabilny i trwały dla długiej żywotności. Niskie zużycie dzięki wysokiej jakości materiałowi i dobremu wykonaniu, optymalne działanie klinowe wysokość podnoszenia 40 mm również w zamarzniętym drewnie, przyjazna dla piły łańcuchowej.
MarkaGEDORE #ad
ProducentKAYSER GmbH #ad
Wysokość3.15
Długość11.02
Waga2.2
Szerokość7.09
Numer części1591142
ModelOX42-1050
Gwarancja1 rok ustawowej gwarancji

3. Fiskars

#ad

Fiskars szczelina obrotowy wpustowego 240 MM 2400 G 120021,,,,, 120021

#ad
Fiskars #ad - Stopień twardości 36–42 HRC. Z hartowanej stali C40 Klin obrotowy safe-T 1001615. Ostrze obracane o 90° siła orsacji. Stabilna polimerowa powierzchnia uderzenia.
MarkaFiskars #ad
ProducentFiskars #ad
Wysokość5.91
Długość13.19
Waga4.74
Szerokość6.89
Numer części120021
Model120021
GwarancjaHerstellergarantie

4. Ochsenkopf

#ad

Ochsenkopf OX 42 lity klin aluminiowy

#ad
Ochsenkopf #ad - Niskie zużycie dzięki wysokiej jakości materiałowi i dobremu wykonaniu, optymalne działanie klinowe wysokość podnoszenia 35 mm również w zamarzniętym drewnie, przyjazna dla piły łańcuchowej.

Zakres dostawy: 1 x klin aluminiowy ochsenkopf z litego drewna, maksymalna wysokość podnoszenia: 35 mm, wymiary dł. X szer. 265 x 55 mm, waga: 850 g, numer artykułu: 1820486/OX 42-0850 Bez odskakiwania klina dzięki wygrawerowanym pod kątem ostrym rowkom z przodu i podwójnym rowkom wzdłużnym z tyłu, idealna waga. Bez odprysków przy użyciu stalowych młotków, niemiecki wzór użytkowy, stabilny i trwały dla długiej żywotności. Wytrzymały klin bezpieczeństwa w profesjonalnej jakości z wysokiej jakości aluminium do kontrolowanego i bezpiecznego ścinania drzew i szczelin polan.
MarkaOchsenkopf #ad
ProducentOCHSENKOPF #ad
Wysokość1.38
Długość10.43
Waga1.87
Szerokość2.17
Numer częściOX 42-0850
ModelOX 42-0850
Gwarancja1 rok ustawowej gwarancji

5. KOTARBAU

#ad

Klin do rozłupywania drewna, KOTARBAU® Kuty klin do rozłupywania drewna, klin do rozłupywania drewna, 3,5 kg, 245 mm, klin do rozłupywania i rozłupywania drewna

#ad
KOTARBAU #ad - Ten klin jest nieodzownym towarzyszem w każdym domu, powinien być wyposażony w taki klin. Dzięki szorstkiej powierzchni oraz długości i wadze klin nie wyślizguje się z ręki i dobrze leży w dłoni. Uniwersalność – ten klin do rozłupywania jest używany nie tylko przez ludzi, ogrodzie lub przy dobrym ogniu na kempingu z przyjaciółmi.

Wytrzymałość – klin kotarbau jest wykonany z masywnej stali, która jest bardzo trwała i doskonale nadaje się do wszystkich zadań związanych z tym narzędziem. Każdy, kto stale pracuje z drewnem kominkowym, którzy codziennie pracują w przemyśle lub są rzemieślnikami. Zazwyczaj przygotowanie drewna opałowego wymaga znacznej siły i odpowiedniej techniki, podczas gdy za pomocą naszego klina siekanie drewna przebiega przyjemniej i o wiele łatwiejej.

Czego potrzebujesz? – może chcesz podzielić ogromny pień na dwie duże części, szerokość klina: 50 mm, waga klina: 3, aby zapewnić ciepło prawie przez całą noc? To Twoja decyzja! Dane techniczne – długość klina: 245 mm, 5 kg, wysokość klina: 50 mm, materiał: stal. Trwałość – klin kotarbau jest odporny na uszkodzenia spowodowane uderzeniem siekiery, która często wiąże się z lekkim ryzykiem obrażeń, a jego kształt umożliwia efektywniejsze i szybsze rozłupywanie drewna przy znacznie mniejszym wysiłku.
MarkaKOTARBAU #ad
ProducentKOTARBAU #ad
Wysokość1.97
Długość9.65
Waga3.5
Szerokość1.97

6. SWAWIS

#ad

Tworzywo sztuczne, klin do drzew żółty, klin do cięcia drzew, odporny na uderzenia klin do kontrolowanego ścinania drzew, SWAWIS 4 sztuki pił łańcuchowych, odporny na, klin do wycinania drzew 15 cm

#ad
SWAWIS #ad - Kontrolowane ścinanie drzew - dzięki innowacyjnej konstrukcji nasz klin skutecznie kieruje kierunkiem opadania drzew. Wszechstronne zastosowanie - kliny do ścinania kontrolują kierunek opadania drzew, aby ścinanie drzew o różnej wielkości było bezpieczniejsze i łatwiejsze. Jasne kolory ułatwiają znalezienie klina podczas pracy i sprawiają, że jest on mniej podatny na straty.

Klin do pił łańcuchowych to idealny wybór do ścinania, cięcia i stosowania z piłami łańcuchowymi. Wytrzymują ekstremalne warunki chłodnicze i tym samym są niezawodnym narzędziem do prac przy ścinkach. Ywe kolory dla lepszej widoczności - nasz klin do rozłupywania drewna jest dostępny w rzucających się w oczy wariantach pomarańczowych i żółtych i zapewnia doskonałą widoczność również w gęsto zalesionym otoczeniu. Jednocześnie zwiększa bezpieczeństwo podczas pracy drwala. Wysokiej jakości materiał abs - nasz klin do piły łańcuchowej jest wykonany z wysokiej jakości materiału ABS, aby zapewnić wyjątkową wytrzymałość i trwałość.

Doskonałe narzędzia - klin do cięcia piły łańcuchowej jest prawie tak samo ważny jak piła łańcuchowa. Wskazówka: nie nadaje się do łupania drewna! Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tych klinów, nie wahaj się z nami skontaktować. Ponadto zapobiegają blokowaniu części piły łańcuchowej przez ciężar drzewa i uszkodzeniu łańcucha piły łańcuchowej. Ząbkowana krawędź po jednej stronie klina zapewnia pewny chwyt na pniu drzewa i umożliwia kontrolę nad zejściem drzewa.
MarkaSWAWIS #ad
ProducentSWAWIS #ad
Numer części95082
Model95082

7. Work Plus

#ad

Waga 2,25 kg, klin do łupania drewna, Work Plus Toko klin do rozłupywania drewna 21,5 x 6 cm, masywny i bezpieczny

#ad
Work Plus #ad - Należy nosić odzież ochronną, zwiększone rozłupywanie. 21, 5 x 6 x 5, 25 kg, wymiary ostrza: szer. Ok. 40 mm. Ok. X szer. Obrócony o 45°, zastosowanie z młotkiem drewnianym lub gumowym. Waga: ok. Ostrze ok. 2, 4 mm, wymiary: dł. X wys. Model: klin obrotowy, kolor: czarny, materiał: stal, powierzchnia uderzenia: zaokrąglona. Rowki i wcięcia zapewniają lepszą przyczepność, nadaje się również do mrożonego drewna.
MarkaWork Plus #ad
ProducentWork Plus #ad
Numer części93016

8. Sägenspezi

#ad

Klin do ścinania zestaw 3 szt. 250 mm z tworzywa ABS duży klin leśny

#ad
Sägenspezi #ad - Możliwe jest wbicie dwóch klinów jeden na drugim. Ząbkowana powierzchnia zapobiega odskakiwaniu. Zestaw składa się z 3 klinów. Oryginalny Sägenspezi. Wysoka wytrzymałość.
MarkaSägenspezi #ad
ProducentSägenspezi #ad
Numer części60874AR3272

9. BigDean

#ad

BigDean 2 x klin do rozłupywania 21,5 x 6 cm – waga 2,25 kg – masywny i bezpieczny – klin do łupania drewna

#ad
BigDean #ad - Skręcony kształt klina zapewnia wyjątkowo duży skok przy mniejszym wysiłku. X szer. 2, 25 kg, co zapewnia długą żywotność. Wymiary: dł. 21, 5 x 6 x 5, 4 cm. 2 x drewniany klin obrotowy – idealny do łupania drewna – prosty i niezawodny. Naostrzone ostrze – wystarczy wbić końcówkę w drewno i dzięki zaokrąglonej, solidnej powierzchni uderzania dokładnie i bezpiecznie wbić łuparkę. X wys. Ciężki i masywny – klin jest wykonany z mocnej stali i waży ok.
MarkaBigDean #ad
ProducentThats Shopping GmbH #ad
Numer części55244

10. Stihl

#ad

Stihl Plastic Wedge 18 cm, Stihl 0000 881 2212 klin z tworzywa sztucznego 7

#ad
Stihl #ad - Długość wynosi 19 cm. Marka stihl jest znana z szerokiego wyboru pił łańcuchowych i kosiarek oraz innych urządzeń leśnych i ogrodowych, które ułatwiają pracę. Bardzo praktyczny klin do cięcia marki. Bezpieczny do prowadzenia i cięcie klina z tworzywa sztucznego, który jest odporny na uderzenia nawet przy niższych temperaturach użytkowania. Stihl. Wykonana z odpornego na uderzenia poliamidu z obustronnie zabezpieczoną strukturą powierzchni, która zapobiega wyskakiwaniu klina.
MarkaStihl #ad
ProducentStihl #ad
Waga0.62
Numer części0000 881 2212
Model0000 881 2212
GwarancjaBrak gwarancji.