Top 10 Laufband Mit Neigung – Bieżnie

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. HomeTro

#ad

Z aplikacją do 14 km/h i podkładką do chodzenia do domu, biura, pod biurkiem z pilotem zdalnego sterowania, uchwyt i wyświetlacz LED, do domu, Składana elektryczna bieżnia do domu, bez montażu

#ad
HomeTro #ad - Jeśli masz jakikolwiek problem z naszym produktem, nasz profesjonalny i wygodny zespół obsługi klienta jest zawsze do Twojej dyspozycji! Wyświetlacz led pokazuje czas, dystans i kalorie w czasie rzeczywistym i zachowuje dane o ruchu w zasięgu wzroku. Dzięki zakresowi prędkości 1-14 km/h. Pięciokątna profesjonalna bieżnia symuluje prawdziwe bieganie i poprawia komfort i bezpieczeństwo podczas uprawiania sportu, nawet gdy reszta rodziny śpi spokojnie.

Twoje bezpieczeństwo jest zawsze naszym priorytetem: w celu ochrony na konsoli środkowej znajduje się przycisk, za pomocą którego można natychmiast zatrzymać urządzenie w nagłych przypadkach. Serwis gwarancyjny: treadmill jest dostarczany w całości zmontowany i może być używany bezpośrednio po rozpakowaniu. Masz bezpośredni dostęp do interfejsu, a dane są aktualizowane i wyświetlane w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym i WalkingPad.

Bez dużego nakładu pracy i w mgnieniu oka bieżnię można zmontować lub złożyć. Inteligentne czujniki ułatwiają dystrybucję sieci. Podnieś poręcz, ustaw uchwyt na telefon i podłącz prąd, skontaktuj się z nami, a następnie rozpocznij swoją podróż treningową. Super kompaktowa podkładka do chodzenia pomoże Ci osiągnąć cele fitness i wspiera Twój styl życia w domowym biurze przez cały tydzień pracy. Bieżnia 2 w 1: w tradycyjnej formie jest to bieżnia do domu; po złożeniu poręczy staje się podkładką do chodzenia pod stołem, dzięki czemu można chodzić podczas pracy.
MarkaHomeTro #ad
ProducentHomeTro #ad
Wysokość4.72
Długość49.61
Waga59.52
Szerokość25.2
Gwarancja18 miesięcy gwarancji

2. UREVO

#ad

UREVO Bieżnia z ręcznym nachyleniem, podkładka do chodzenia z wyświetlaczem LED i pilotem zdalnego sterowania, kompaktowa konstrukcja bieżnia, biurko z dużym obszarem do biegania do domu/biura

#ad
UREVO #ad - Ręczne nachylenie: odkryj wyjątkowe zalety naszej bieżni! dzięki ręcznej regulacji nachylenia oferujemy nie tylko elastyczność, ale również intensywny trening na różnych poziomach trudności. Nasi cenieni klienci są zachęcani do kontaktu z nami w każdej chwili. Wyposażony w kółka ułatwiające mobilność, gdy nie jest używany.

Prędkość można wygodnie regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania, odległość, czas, dzięki czemu można rejestrować stan treningu w czasie rzeczywistym i wyraźnie rozpoznać dane treningowe. Kompaktowa konstrukcja i łatwe przechowywanie: wymiary zaledwie 127 x 53 x 12 cm i wadze 20, można go bez problemu schować pod biurkiem stojącym lub sofą, 4 kg. Większa powierzchnia bieżna z 5-warstwowym pasem do biegania: urevo walking pad oferuje powierzchnię bieżną o wymiarach 40 x 105 cm i wytrzymałą aluminiową ramę stalową z 5-warstwowym pasem do biegania.

Które skutecznie chronią kolana użytkowników i sprawiają, że chodzenie i bieganie jest wygodniejsze, jednocześnie redukując hałas. Zapewniamy, że jesteśmy tutaj, aby zapewnić każdemu z Państwa nieskazitelną obsługę. Dzięki temu oszczędzasz miejsce i zadbaj o porządek w strefie treningowej. Zorientowany na klienta: urevo stara się oferować najwyższej klasy bieżnie i wyjątkową obsługę klienta. Wielofunkcyjny wyświetlacz i regulacja pilota zdalnego sterowania: wyświetlacz led wyraźnie pokazuje prędkość, kroki i kalorie. Jesteśmy dumni z naszych produktów z roczną gwarancją.
MarkaUREVO #ad
ProducentUREVO #ad
Wysokość4.72
Długość50
Waga44.97
Szerokość20.87
Numer częściURTM028
ModelURTM028
Gwarancja12 Miesięcy

3. homeTro

#ad

Urządzenie do biegania z pilotem zdalnego sterowania, domowe urządzenie fitness, urządzenie treningowe, Podkładka do chodzenia w domu – bieżnia

#ad
homeTro #ad - Podkładka do chodzenia do domu bieżnia pod stół elektryczny z pilotem zdalnego sterowania urządzenie treningowe domowe urządzenie fitness. Kolor: czarny. Marka: homeTro.
MarkahomeTro #ad
ProducenthomeTro #ad
Wysokość4.72
Długość47.24
Waga41.89
Szerokość20.47
ModelHM1

4. UREVO

#ad

2 w 1 podkładka do chodzenia z podwójną amortyzacją uderzeń, 1-10 km/h, z pilotem zdalnego sterowania i wyświetlaczem LED do domu/biura, UREVO Bieżnia do domu z aplikacją, składana

#ad
UREVO #ad - Konstrukcja bez instalacji gwarantuje, 3 cm i wadze 21, 9 kg. Podwójna amortyzacja uderzeń i 5-warstwowy pasek do biegania: z wytrzymałą ramą ze stali stopowej i 5-warstwowym antypoślizgowym paskiem oraz 2 miękkimi gumowymi podkładkami, aby stworzyć podwójny system amortyzacji uderzeń, który zmniejsza obciążenie stawów i skutecznie chroni kolana.

Ciesz się jakością studia fitness w biurze lub mieszkaniu. Dzięki wydajnemu, bezgłośnemu silnikowi możesz cieszyć się szybką pracą bez przeszkadzania innym podczas pracy lub czytania w nocy. Bieżnia urevo jest objęta roczną gwarancją i zapewnia wyjątkową obsługę klienta z profesjonalnymi odpowiedziami na wszystkie pytania lub wątpliwości. Kompaktowa konstrukcja i przenośność: lekka bieżnia o wymiarach zaledwie 130 x 58 x 11, aby zmaksymalizować przestrzeń w domu. Zintegrowany z różnymi poziomami trudności w trybie fitness, obsługa indywidualnych planów treningowych i dynamiczne śledzenie danych, ułatwia trening i spalanie tłuszczu.

Sterowanie za pomocą aplikacji: bieżnia z 2024 r. Dostosuj prędkość za pomocą dołączonego pilota zdalnego sterowania. Prędkość można wygodnie regulować za pomocą pilota zdalnego sterowania, a dane treningowe są wyraźne na pierwszy rzut oka. Wielofunkcyjny wyświetlacz i regulacja pilota zdalnego sterowania: wyświetlacz led wyraźnie pokazuje prędkość, odległość, kroki, dzięki czemu można kontrolować stan treningu w czasie rzeczywistym, czas i kalorie.
MarkaUREVO #ad
ProducentUREVO #ad
Wysokość4.72
Długość51.18
Waga48.28
Szerokość22.83
Numer częściURTM030
ModelURTM030
Gwarancja12 Miesięcy

5. ArtSport

#ad

Speedrunner 6000 profesjonalna bieżnia z polarowym pasem piersiowym

#ad
ArtSport #ad - 6, 5 ps wydajność szczytowa / 3, 0 PS wydajność ciągła. Powierzchnia bieżni: 133 dł. Cznie z funkcją HRC i polarowym pasem piersiowym. Obciążenie: 150 kg. X 50 cm szer. Maks. 1 – 22 km / h & 22-stopniowa regulacja.
MarkaArtSport #ad
ProducentJuskys Gruppe GmbH #ad
Wysokość32.68
Długość72.05
Waga187.39
Szerokość13.78
Numer części24018
Model24018

6. Sportstech

#ad

Sportstech sTread Fold inteligentna mini bieżnia składana z funkcją aplikacji – Fitness Treadmill do 12 km/h i podkładka do chodzenia do 6 km/h do domu – uchwyt na tablet 360°, kolor czarny

#ad
Sportstech #ad - Jesteś zachwycony jogą, sportem lub szukasz pysznych przepisów na odchudzanie? Pobierz teraz i rozpocznij podróż. Ciesz się efektywnym treningiem dzięki 12 wstępnie ustawionym programom treningowym i prędkości do 12 km/h. Wysoka wydajność: doświadcz fitnessu na następnym poziomie. Idealna bieżnia do domu.

Rano jako praktyczna podkładka do chodzenia przy biurku lub wieczorem jako podkładka do biegania do intensywnego treningu cardio. Idealnie nadaje się jako bieżnia do domu lub jako bieżnia na biurko. Idealne rozwiązanie na wszystkich poziomach fitnessu. Składana bieżnia do domu i chodzenia w jednym. Mocna konstrukcja: stylowa podkładka do chodzenia reaguje na prędkość 1-6 lub 12 km/h lub puls w połączeniu z bransoletką impulsową LED sPulse i towarzyszy każdemu krokowi w 7 różnych kolorach: niebieskim, zielonym, żółtym, pomarańczowym, wodnym, czerwonym lub magenta. Zdejmowany uchwyt na tablet 360° zapewnia przy tym odpowiednią rozrywkę.

Trenuj razem z profesjonalnymi trenerami i rzuć wyzwanie sobie i społeczności w ekscytujące wyzwania związane z Reward Leaderboards. Materiał: bądź aktywny i zdrowy – dzięki składanej podkładce / bieżni stread fold Walking Pad/Bieżnia do domu i biura masz idealne urządzenie fitness, aby poprawić swoje nawyki ruchowe i osiągnąć cele fitness, czy chodzi czy biegasz, niezależnie od tego, podczas pracy lub relaksu. Dzięki wbudowanym kółkom i łatwemu mechanizmowi składania jest to elastyczne urządzenie do fitnessu.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość44.09
Długość52.76
Waga80.47
Szerokość25.98
ModelsTread Fold

7. CARE FITNESS

#ad

Care Fitness Bieżnia zmotoryzowana – chodzenie i piłka nożna w domu – do 14 km/h – zmotoryzowane nachylenie – składana bieżnia – wyświetlacz LCD – aplikacja do kina

#ad
CARE FITNESS #ad - 5 lat gwarancji na ramę i 2 lata na części zużywalne. Pochylona bieżnia zmniejsza wstrząsy stawów dzięki blokom tłumiącym drgania Silent Blocs. Chylana silnikowa opaska biegowa: bieżnia ma bardzo dużą powierzchnię bieżną 130 x 48 cm i umożliwia wysoką amplitudę ruchu. System szybkiego składania bieżni elektrycznej za pomocą dźwigni zmiany biegów umożliwia bezproblemowe przechowywanie i oszczędność miejsca po złożeniu bieżnia potrzebuje tylko 0, 2 m².

Urządzenie posiada również zintegrowane, poziome i pionowe rolki transportowe, aby ułatwić przenoszenie i przechowywanie. Masa własna: 54 kg – kolor czerwony – składana, elektryczna bieżnia odpowiada europejskiej normie EN957 do użytku domowego. Dzięki zmotoryzowanemu nachyleniu bieżnię można bez problemu regulować. Dzięki 8 programom, funkcji mp3 i ładowarce tabletu lub smartfona za pomocą wbudowanego wyjścia USB wprowadzasz rytm do swoich jednostek i możesz stworzyć plan fitness i słuchać ulubionych programów.

Jest wyposażony w silnik o mocy ciągłej 1, 5 km i przyciski do szybkiej regulacji, 5 KM maksymalna moc 2, które umożliwiają łatwą zmianę intensywności pracy z 1 do 14 km/h. Składana opaska do biegania: dostarczany w pełni zmontowany, wystarczy rozłożyć i rozpocząć trening. Trenażer domowy: komputer pokładowy jest wyposażony w 4 wyświetlacze lcd, odległość, prędkość, które pokazują: czas, spalone kalorie i tętno. Wymiary po zmontowaniu: 146 x 75 x 124 cm, wymiary po złożeniu: 75 x 27 x 146 cm.
MarkaCARE FITNESS #ad
ProducentCARE FITNESS #ad
Wysokość0
Długość0
Waga138.89
Szerokość0
Numer części55960
Gwarancja24 Miesięcy

8. JOROTO

#ad

Obciążenie 120 kg, z Bluetooth i aplikacją, JOROTO Bieżnia do domu, 2,5 KM, składana, bieżnia z 9 wstępnie ustawionymi programami Treadmill for Home z wyświetlaczem LED, 0,5-14 km/h

#ad
JOROTO #ad - Zespół serwisowy odpowie na wszelkie pytania lub problemy w ciągu 24 godzin! Dążymy do 100% zadowolenia klientów, nie wahaj się zgłosić w razie pytań lub problemów! Zakres prędkości 1-14 km/h jest odpowiedni do różnych potrzeb sportowych, hipermotor i solidna rama główna zapewniają stabilną i stałą pracę. Dzięki bluetooth jest kompatybilny z aplikacjami takimi jak Kinomap i umożliwia dostęp do wielu programów treningowych i treningów.

Jest wyposażony w 2 rolki transportowe do łatwego przemieszczania, 5 cm. Antypoślizgowa i amortyzująca powierzchnia techniczna zapewnia bezpieczeństwo, nie musisz obawiać się obrażeń. Wydajny i cichy silnik bieżnie są wyposażone w wydajny silnik 2, czy chodzi o szybkie bieganie czy przyjemne spacery, 5 KM, niezależnie od tego, który zapewnia płynną i cichą pracę do użytku domowego. Duża nośność i bieżnia - ta składana bieżnia do domu ma maksymalną nośność 120 kg, ma dużą powierzchnię bieżną 120 x 41 cm² i zapewnia wystarczająco dużo miejsca do wygodnego biegania.

Nasza obietnica darmowe części zamienne są objęte składaną bieżnią joroto f5 na 1 rok. Wymiary po złożeniu: 147 x 71, 2 x 17, bez konieczności montażu lub montażu. Zapewnia kompleksowe dane treningowe, dystans, takie jak prędkość, 8 cm i 9 zintegrowanych programów treningowych, czas, które są dostosowane do różnych poziomów sprawności i celów. Posiada prostą dwustopniową konstrukcję składaną i można ją całkowicie złożyć, co umożliwia wygodne przechowywanie i oszczędność miejsca. Kompleksowy wyświetlacz i aplikacje wspierające bieżnia jest wyposażona w duży wyświetlacz o wymiarach 57 x 19, jak i doświadczonych biegaczy.
MarkaJOROTO #ad
ProducentJOROTO #ad
Wysokość39.5
Długość57
Waga83.78
Szerokość22.5
ModelJOROTO F5 Foldable Treadmill
Gwarancja2

9. Sportstech

#ad

Bluetooth USB MP3, kompaktowa, Bieżnia Sporttech F37 Profesjonalna bieżnia do 20 km/godz., duża bieżnia z systemem tłumienia do 130 kg, składana, aplikacja Smartphone Fitness, system samosmarności, 15% nachylenia

#ad
Sportstech #ad - Naturalne uczucie biegu:duża 5-warstwowa nawierzchnia 1300 x 500 mm z 6 strefowym systemem tłumienia umożliwia łagodny dla stawów trening na bieżni. Jest on dostępny z myślą o maksymalnym obciążeniu do 130 kg. Interaktywny trening: dzięki 12 wstępnie zaprogramowanym programom treningowym oraz kompatybilnej z aplikacją konsoli multimedia 7, 5" będziesz miał/a wszystkie ważne informacje w zasięgu ręki.

Zintegrowany pomiar pulsu i kompatybilność z paskiem pulsu sprawiają, że trening staje się jeszcze bardziej efektywny. Innowacyjny system samosmarujący: system samosmarujący wydziela olej silikonowy przez dłuższy czas, zapewniając równomierne smarowanie.

Uciążliwe, częste i niepraktyczne smarowanie nie jest już konieczne. Kompaktowo/składany: dzięki kółkom transportowym i praktycznemu systemowi składania Quick Fold bieżnię można szybko i łatwo schować. Wskazówki:-. Prędkość maksymalna:do 20 km/h może osiągnąć nasza składana bieżnia z niezawodnym silnikiem 3 PS. 15% nachylenia zapewnia skuteczny trening, bieganie, jogging lub chodzenie.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość21.39
Długość26.58
Waga154.32
Szerokość12.87
Numer częścisp_f37_de
ModelSP_F37s

10. Sportstech

#ad

Sportstech F10 bieżnia elektryczna z możliwością sterowania za pomocą aplikacji, silnik 1 KM, 10 km/h, Bluetooth, składana, do chodzenia i biegania, w zestawie pas o wartości 39,90 €, 13 programów, kompaktowa

#ad
Sportstech #ad - 5-warstwowa powierzchnia biegowa w Sportstech F10 oferuje najlepsze warunki dla treningu. Po bokach bieżni znajduje się miejsce, na którym można się zatrzymać. Bieżnia jest sterowana za pomocą smartfona lub tabletu.

Posiada funkcję odtwarzania muzyki, indywidualnego treningu, przeglądania statystyki i ustawienia celu treningowego. Aplikacja ifitshow – może nie być dostępna w języku polskim. Cichy silnik dc o mocy 1 km poniżej 68 db generuje maksymalną prędkość równą 10 km/h sprawia, że bieżnia nadaje się optymalnie do chodzenia lub biegania. Maksymalna waga użytkownika: 120 kg.

Maksymalne obciążenie:120 kg. X szer. 900 x 80 mm. Podświetlany na niebiesko wyświetlacz lcd wskazuje:czas, dystans, prędkość, kalorie i puls. Posiada 12 wstępnie ustawionych programów o różnej intensywności + 1 indywidualny program. Wymiary:powierzchnia użytkowa dł. Bieżnia posiada uchwyt na tablet i na napoje. X szer. X szer.
MarkaSportstech #ad
ProducentSportstech #ad
Wysokość52.76
Długość48.82
Waga59.52
Szerokość24.41
Numer częściF10
Modelsp_f10_v_de