Top 10 Pinneken Zum Umhängen – Kieliszki do wódki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. SNEG

#ad

Kieliszek do wódki Stamperl z osobistym grawerunkiem – 4 cl – indywidualnie grawerowany

#ad
SNEG #ad - Maks. Koszty wysyłki są naliczane tylko raz przy zakupie kilku słoików - od 60 € bezpłatna wysyłka. Motyw wieńca obejmuje dwa miejsca grawerowania, które można indywidualnie opisać. Kieliszek do wódki firmy Montana Leonardo z osobistym grawerunkiem. Danie grawerunku: za pomocą żółtego przycisku "Dostosuj teraz" można wygodnie przesłać życzenia dotyczące grawerunku. Pojemność 5 cl, 5 cm, wysokość 5, Ø ok.4 cm, nadaje się do mycia w zmywarce.
MarkaSNEG #ad
ProducentSNEG #ad

2. Schramm

#ad

Schramm® 24 sztuki kieliszków do wódki 3 cl stamper kieliszek do wódki kieliszki do szotu 24 sztuki

#ad
Schramm #ad - Zestaw zawiera 24 sztuki. Zestaw 24 kieliszków do wódki. Producent: Schramm Onlinehandel. Ean: 4260414762192. Oryginalny produkt firmy Schramm-Onlinehandel.
MarkaSchramm #ad
ProducentSchramm #ad
Wysokość1.81
Długość5.91
Waga4.01
Szerokość7.87
Numer części0391

3. Herz & Heim

#ad

Herz & Heim® Kieliszek do wódki z indywidualnym imieniem i prost grawerowany na przedniej stronie

#ad
Herz & Heim #ad - Wymiary: 3, 8 cm x 8, 2 cm Ø/wys. Rodzaj produktu: kieliszek do wódki. Pojemność: 57 ml. Materiał: szkło. Kolor: przezroczysty.
MarkaHerz & Heim #ad
ProducentHerz & Heim® #ad
Wysokość3.15
Długość0.01
Waga0.21
Szerokość3.15
Numer częścipde-st-nyb-sg-1741
Modelpde-st-nyb-sg-1741

4. Herz & Heim

#ad

Z wybranym imieniem, Herz & Heim® Kieliszek do wódki z grawerunkiem, głowa jelenia

#ad
Herz & Heim #ad - Rodzaj produktu: kieliszek do wódki. Kolor: przezroczysty. Materiał: szkło. Pojemność: 57 ml. Wymiary: 3, 8 cm x 8, 2 cm Ø/wys.
MarkaHerz & Heim #ad
ProducentHerz & Heim® #ad
Wysokość3.15
Długość0.01
Waga0.21
Szerokość3.15
Numer częścipde-st-nyb-sg-1740
Modelpde-st-nyb-sg-1740

5. SNEG

#ad

Kieliszek do wódki Classic z osobistym grawerunkiem | przypinka z grawerunkiem | grawerowany stamperl

#ad
SNEG #ad - 7 cm wysokości | ok. Twoje życzenie dotyczące grawerunku: za pomocą żółtego przycisku "Dostosuj teraz" możesz wygodnie przesłać nam swoje życzenie dotyczące grawerunku. Możliwość wyboru do 25 znaków na maksymalnie 2 wierszach | 12 różnych czcionek do wyboru | motyw możliwy za niewielką dopłatą. Maksymalna pojemność: 30 ml | ok. Precyzyjny grawerunek laserowy | nadaje się do mycia w zmywarce | kolor grawerunku jest zawsze białawy/mleczny. 0, 115 kg | bez kalibracji. Kieliszek do wódki o klasycznym, stożkowym kształcie z osobistym grawerunkiem.
MarkaSNEG #ad
ProducentSNEG #ad
Waga0.25

6. sprengers

#ad

Spersonalizowany kubek do wódki ze stali nierdzewnej – indywidualny kieliszek do wódki z imieniem w różnych kolorach – JGA pomarańczowy

#ad
sprengers #ad - Zalecamy mycie ręczne, ponieważ powłoka proszkowa w zmywarce może ulec uszkodzeniu. Wysokiej jakoŚci stal szlachetna: nasze kubki do wódki ze stali nierdzewnej są nierdzewne i odporne na pękanie oraz pokryte kolorową Kieliszki do shotów nie zawierają BPA i plastyfikatorów.

BezpieczeŃstwo smaku: kubek do wódki można szybko i łatwo wyczyścić wodą i płynem do mycia naczyń. Następnie kubek jest ponownie gotowy do użycia i absolutnie neutralny smakowo. Dlatego nasz kubek ze stali nierdzewnej jest idealną niespodzianką na urodziny, wesela, Boże Narodzenie, Wielkanoc i wiele innych okazji. Na koniec możesz wybrać nawet inne akcesoria, łańcuszki kulkowe lub kółko na klucze. WyjĄtkowe i osoczne: spersonalizowane prezenty należą do najpopularniejszych pomysłów na prezent dla ukochanej osoby. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk "Dostosuj teraz", takie jak piękna skórzana torba, wybrać pomiędzy wieloma czcionkami i wprowadzić dowolny tekst.

Indywidualne grawerowanie z niemiec: grawerujemy wyjątkowe kieliszki do wódki w naszym miejscu nad pięknym Jeziorem Bodeńskim! Niezależnie od tego, czy na wieczór kawalerski, wędrówki, festiwal lub tak po prostu – nasze trwałe i trwałe kubki ze stali nierdzewnej są wiernym towarzyszem na wiele pięknych dni. Atwa personalizacja: kubek do wódki można indywidualnie zaprojektować bezpośrednio na amazon.
Markasprengers #ad
Producentsprengers #ad
Wysokość0.2
Długość0.2
Szerokość0.2

7. Schramm

#ad

Stamper krótkie, do baru, Schramm® 12 sztuk kieliszków do wódki, 12 sztuk, kieliszków do shotów, 3 cl

#ad
Schramm #ad - 4 cm. Rednica dna: ok. 4, 6 cm. Stabilne, wytrzymałe szkło. Pojemność 3 cl. Zestaw 12 kieliszków do wódki z uchwytem. Wysokość: ok.
MarkaSchramm #ad
ProducentSchramm #ad
Wysokość1.81
Długość1.57
Waga2.51
Szerokość1.57
Numer części0099

8. Carlso

#ad

24, wiele kolorów czarny, 24 x kieliszek do wódki do zawieszenia ze szkła z uchwytem, imprezę JGA, na wstążkę

#ad
Carlso #ad - Klasyk wśród kieliszków do wódki. Na wieczór panieński, również w kolorze różowym lub różowym. Codzienna wysyłka DHL. Kieliszek do wódki 2 cl na każdą imprezę, wesele JGA. Na wesele z białymi wstążkami.
MarkaCarlso #ad
ProducentCarls GmbH #ad
Wysokość7.87
Długość9.84
Szerokość9.84
Model30770

9. SoPro

#ad

SoPro 6 x plastikowy kubek do wódki 4 cl wielokrotnego użytku – kieliszki do shotów 40 ml kolorowe, wielokrotnego użytku kieliszek do wódki do zawieszenia – kubek do shotów 4 cl – kieliszki do wódki

#ad
SoPro #ad - Made in germany – plastikowe przypinki są produkowane w Badenii-Wirtembergii. Wielokrotnego użytku – kolorowe kubki do shotów 40 ml nadają się do mycia w zmywarce i tym samym nadają się do ponownego użytku.

Do zawieszenia – dzięki oczku mocującemu plastikowe kubki Shot mogą być opcjonalnie używane z tasiemką do zawieszenia. Idealne na – plastikowe kieliszki do shotów są idealne na wieczór kawalerski, przyjęcie JGA, festiwal, wieczór panieński, kemping, imprezę, wesele, karnawał, gry do picia lub jako prezent. Wytrzymałe – kubki do wódki są wykonane z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego i wytrzymują ciśnienie 200 kg.
MarkaSoPro #ad
ProducentSoPro #ad
Wysokość1.89
Długość4.53
Waga0.11
Szerokość1.89

10. Alsino

#ad

Alsino Zestaw kieliszków do wódki na imprezę ze szkła z uchwytem 2 cl KG-61001 4 sztuki

#ad
Alsino #ad - Personalizacja jest bardzo dobrze widoczna na pinezkach. Przypinki do wódki, tequili, wódki i wielu innych. Materiał: stabilne szkło, nadaje się do mycia w zmywarce. Pisaki imprezowe z możliwością personalizacji z uchwytem na imprezy i fajne imprezy, nadają się do prania – uniwersalne zastosowanie. Pisak posiada wypełnienie ok. 2 cl. Przede wszystkim w przypadku kolorowych trunków uzyskuje się naprawdę fajny obraz dzięki precyzyjnie wygrawerowanemu napisowi. Kieliszki do wódki to obowiązkowa pozycja na wszystkie imprezy.
MarkaAlsino #ad
ProducentAlsino #ad
Wysokość1.85
Długość0.01
Waga0.44
Szerokość2.36
Numer części4059941228611