Top 10 PV Anlage Reinigung – Kije teleskopowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BoomDing

#ad

BoomDing Szczotka do mycia z trzonkiem teleskopowym, wysuwana, zestaw do czyszczenia instalacji, zadaszenia tarasów, okien, ogrodu zimowego, do czyszczenia instalacji solarnych, 7 m, fotowoltaicznych

#ad
BoomDing #ad - Dozownik mydła w zestawie: ogród zimowy lub dach tarasowy jest naprawdę brudny – żaden problem. Zawsze odpowiednia długość: zawsze odpowiednia długość miotły fotowoltaicznej do 7 metrów dzięki zastosowaniu intuicyjnych szybkozłączek i wysokiej jakości aluminiowych rur.

Przyjazny dla środowiska: nic oprócz wody i myjki do okien BoomDing wystarczą, aby wyczyścić system fotowoltaiczny, dach tarasowy lub ogród zimowy. Wydajność: usuwanie ptasich odchodów, liści, drobnego kurzu, owadów, sadzy, piasku lub pyłków – dzięki teleskopowej szczotce do wody uzyskasz połysk i wydajność.

Drążek teleskopowy do okien jest dostarczany z pasującym dozownikiem mydła. Różnorodne zastosowanie: jako środek do czyszczenia dachów tarasowych, jako odśnieżarka do instalacji PV lub zestaw do czyszczenia ogrodu zimowego – miotła do wody z uchwytem teleskopowym ma wiele możliwości.
MarkaBoomDing #ad
ProducentBoomDing #ad
Waga8.82
Numer części7 m Teleskop
Model7 m Teleskop

2. EXCOLO

#ad

Plus szczotka do czyszczenia z miękkim włosiem, długość 4 m, EXCOLO Rura teleskopowa z przepływem wody, do instalacji solarnych, instalacji dachowych PV i szyb szklanych

#ad
EXCOLO #ad - 1, 50 m. Drążek teleskopowy można złożyć do ok. Nadaje się do mycia instalacji fotowoltaicznych, rolet, szyb szklarniowych, okien, płytek, ścian, tablic reklamowych. Wąż wodny jest podłączony do szybkozłączki planszy teleskopowej. Dlatego łatwy do przenoszenia. Do mycia nie potrzebujesz myjki wysokociśnieniowej, lecz tylko dostępnego na rynku przyłącza wody lub węża wodnego. Profesjonalna teleskopowa, fotowoltaiczna szczotka do mycia z aluminium, rozsuwana do 4, 0 m, z przyłączem węża 1/2" z miękkim włosiem.
MarkaEXCOLO #ad
ProducentEXCOLO #ad

3. vom Pullach Hof

#ad

Wysuwany drążek teleskopowy, 6 m, vom Pullach Hof Drążek teleskopowy, z gwintem śrubowym i adapterem, drążek aluminiowy, gwint

#ad
vom Pullach Hof #ad - Dzięki gwintowanej głowicy i dołączonemu adapterowi w kształcie stożka można stosować do indywidualnych potrzeb. Do wielu nakładek, szpachelki, takich jak np. Dostawa: 1 x drążek teleskopowy do 6 metrów nie wchodzi w zakres dostawy. Drążek teleskopowy z aluminium, wysuwany do 6 metrów. Wałki malarskie, miotła do liści, grabie, szczotka narożna, podbierak basenowy nie wchodzą w zakres dostawy. Drążek ze względu na 4 elementy można złożyć do kompaktowego 1, 81 m.
Markavom Pullach Hof #ad
Producentvom Pullach Hof #ad
Wysokość3.94
Długość74.8
Szerokość3.94

4. vom Pullach Hof

#ad

Regulowany uchwyt teleskopowy do czyszczenia narożników, Drążek teleskopowy 8 m z miotłą narożną, wysuwany, drążek teleskopowy, miotła, trójkątna miotła, bezstopniowy kąt roboczy

#ad
vom Pullach Hof #ad - W zestawie z pasującą miotłą trójkątną z przegubem jako nasadką. Zakres dostawy: 1 x drążek teleskopowy o długości 8 m z trójkątną miotłą. Do usuwania np. Drążek teleskopowy można bezstopniowo wysuwać do 8 metrów. Miotła narożna jest bezstopniowo regulowana, co zapewnia bezproblemowe czyszczenie narożników. Pajęczyn, magazynie, w piwnicy, w domu, liści – w garażu, rynnach dachowych i wielu innych.
Markavom Pullach Hof #ad
Producentvom Pullach Hof #ad

5. NEUSTANLO

#ad

Miotełka do kurzu do narożników z teleskopowym trzonkiem, ok. 4,60 m

#ad
NEUSTANLO #ad - 4, 10 cm. Wytrzymałe włosie z tworzywa sztucznego. Różne kolory, kolor może się różnić, brak możliwości wyboru koloru. Zmiatarka do pająków z trzonkiem teleskopowym. Bezstopniowo wysuwana do ok.
MarkaNEUSTANLO #ad
ProducentNeustanlo #ad
Numer częściAM-4260408190017

6. FenWi

#ad

FenWi Profesjonalny aluminiowy drążek teleskopowy 6 m – bezstopniowo regulowany aluminiowy drążek teleskopowy o długości od 182 do 600 cm drążek teleskopowy 6 m

#ad
FenWi #ad - Towar branżowy w wysokiej jakości / średnica całkowita wraz z blokada: 45 mm / 26 mm / 30 mm / 20 mm / waga: 1650 g / szczegóły: bezstopniowa regulacja długości od 1, 82 m do 6, 01 m / średnica rury: 35 mm / optymalny stosunek najmniejszej wagi własnej do maksymalnej stabilności.

Tym samym zapewnia dwukrotnie większą odporność na wibracje. Rura mocująca jest dostarczana w naszych drążkach teleskopowych w zasadzie ze wzmocnioną grubością materiału. Blokady i uchwyt są wykonane ze specjalnego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. System szybkiej wymiany narzędzi umożliwia szybką wymianę narzędzi i bezpieczne mocowanie narzędzi oraz zapewnia efektywną pracę. Metalowe zapięcia sprężynowe zapewniają pewny chwyt narzędzi i zapewniają o wiele lepsze działanie sprężyny niż w przypadku zwykłych klipsów sprężynowych z tworzywa sztucznego.

Uchwyt teleskopowy oprócz zintegrowanej ochrony przed zaciskiem palców zapewnia zabezpieczenie przed przekręceniem w obu kierunkach. 4-segmentowy aluminiowy drążek teleskopowy można bezstopniowo regulować w zakresie od 182 cm do 601 cm i jest idealny do rozbudowy o wiele przydatnych nasadek FenWi i praktycznych narzędzi teleskopowych. Optymalna przyczepność i pewny chwyt również w mokrych dłoniach lub rękawiczkach dzięki profilowanej konstrukcji rurek przesuwnych. Ponadto zwiększa to stabilność przy najmniejszej wadze.
MarkaFenWi #ad
ProducentFenWi #ad
Waga3.64
ModelFW-TS-600

7. vom Pullach Hof

#ad

Vom Pullach Hof Drążek teleskopowy, drążek aluminiowy, 8 m, z gwintem śrubowym i adapterem, gwint, wysuwany drążek teleskopowy

#ad
vom Pullach Hof #ad - Drążek teleskopowy z aluminium, wysuwany do 8 metrów. Wałki malarskie, podbierak basenowy nie wchodzą w zakres dostawy. Dzięki gwintowanej głowicy i dołączonemu adapterowi w kształcie stożka można stosować do indywidualnych potrzeb. Drążek składa się z 4 elementów i ma podstawową wielkość 2, 35 m. Do wielu nakładek, szpachelki, szczotka narożna, miotła do liści, grabie, takich jak np. Dostawa: 1 x drążek teleskopowy do 8 metrów nie wchodzi w zakres dostawy.
Markavom Pullach Hof #ad
Producentvom Pullach Hof #ad
Wysokość3.94
Długość96.46
Szerokość3.94

8. aquascopic

#ad

Drążek teleskopowy 7,2 m, zestaw do instalacji solarnych i okien – teleskopowy trzonek wypełniony wodą – słup teleskopowy

#ad
aquascopic #ad - Wybierz żądaną długość: maksymalna długość wysuwana nie zawsze jest idealną długością roboczą. Ze względu na to, można bardzo szybko wyczyścić dużą powierzchnię, że szczotka ma włosie po pięciu różnych stronach, co pozwala zaoszczędzić dużo czasu. Ponadto powierzchnie włosia po bokach zapobiegają uszkodzeniu ram okiennych lub innych powierzchni.

To sprawia, że drążek jest znacznie stabilniejszy i przyjemniejszy w obsłudze. Atwy montaż: ten zestaw jest bardzo łatwy w montażu, co widać w naszej instrukcji obsługi może nie być dostępna w języku polskim dołączonej do każdego zestawu. Do czyszczenia wodą zaleca się częściowe opuszczenie różnych części drążka teleskopowego ± 20 cm. Pięć powierzchni i włosie odporne na wysokie temperatury – dzięki odpornemu na wysokie temperatury włosiu można bez problemu czyścić wrzącą wodą.

5-częściowy zestaw: ten zestaw z wewnętrznym wężem wodnym składa się z drążka teleskopowego długość do wyboru, węża wewnętrznego, szczotki do czyszczenia z 5 powierzchniami, adaptera kątowego i dozownika mydła. Zarówno dozownik mydła, jak i wąż drążka są kompatybilne z Gardena. Maksymalna długość wynosi 720 cm. Gardena: każdy zestaw zawiera dozownik mydła, który można podłączyć między wężem drążka teleskopowego a wężem ogrodowym.
Markaaquascopic #ad
ProducentLirrco #ad
Waga11.02
Numer części11788

9. Axis Line

#ad

Czyszczenie szkła, dachu tarasowego, edycja Freeline z kamieniem ślizgowym + uchwytem ochronnym, okien, 6 metrów, 6 drążków do wyboru 1,7/3/4/4,5/6 m, Axis Line Drążek teleskopowy, solarnego 6 m

#ad
Axis Line #ad - Uchwyt na puszki z rozpylaczem nie jest kompatybilny z Freeline Edition. Dzięki temu jest mniej luzu w otworze blokującym, a nasadki mają pewny chwyt. Profesjonalny drążek teleskopowy – sprawdzamy każdy z naszych produktów przed przyznaniem certyfikatu jakości.

Jedyne w swoim rodzaju – metalowe zamknięcie na zatrzask ma trwałą metalową sprężynę. Nasze produkty są produkowane w Niemczech. Pracownicy axis24 gmbh są zawsze do Twojej dyspozycji – na Twoje pytania odpowiemy szybko i niezawodnie. ObsŁuga klienta: ulepszyliśmy nasze produkty i ofertę zgodnie z życzeniami i uwagami naszych klientów. Zapewnia to większą siłę sprężyny i zapobiega zmęczeniu materiału. Wszystkie elementy są dostępne w magazynie jako część zamienna. Różnorodne możliwości zastosowania – niezależnie od tego, czy chodzi o wycieraczki do okien, szufle do śniegu czy szczotki, rynien, wszystkie nasze nasadki pasują do drążka teleskopowego Axis Line Professional.

Regulowany drążek teleskopowy ma bardzo stabilne profesjonalne wykonanie, które jest wyposażone w wysokiej jakości profil z rur okrągłych. Edycja freeline nie posiada uchwytu ochronnego. Akcesoria są bogate i można je znaleźć w naszym sklepie u góry na Axis Line. Tutaj potrzebny jest profesjonalny drążek teleskopowy z kamieniem ślizgowym.
MarkaAxis Line #ad
ProducentAxis24 GmbH #ad

10. Axis Line

#ad

5 drążków do wyboru 8/10/12/14/16 m, profesjonalna edycja z kamieniem ślizgowym + uchwytem ochronnym, 12 m, czyszczenie szkła, dachu tarasowego,, okien, Axis Line Profesjonalny drążek teleskopowy

#ad
Axis Line #ad - Zadowolenie: jesteśmy zadowoleni tylko wtedy, gdy jesteś zachwycony. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami. Regulowany drążek teleskopowy ma bardzo stabilne profesjonalne wykonanie, które jest wyposażone w wysokiej jakości profil z rur okrągłych. Osłona uchwytu posiada poręczną i wygodną powierzchnię.

Metalowe zamknięcie na zatrzask ma trwałą metalową sprężynę. Dzięki temu system gs zapewnia większą stabilność drążka teleskopowego i umożliwia znacznie większy nacisk. Jedyne w swoim rodzaju – w przypadku naszego drążka przedłużającego używamy wzmocnionej rury wewnętrznej. Profesjonalny drążek teleskopowy – sprawdzamy każdy z naszych produktów przed przyznaniem certyfikatu jakości. System kamienia ślizgowego sprawia, że skręcanie podczas pracy jest niemożliwe. Akcesoria są bogate i można je znaleźć w naszym sklepie u góry na Axis Line.

Zapewnia to większą siłę sprężyny i zapobiega zmęczeniu materiału. Ponadto nasze produkty są produkowane w Niemczech. Dzięki temu jest mniej luzu w otworze blokującym, a nasadki mają pewny chwyt. Zamiast ścianki o grubości do 0, 9 mm, profesjonalny drążek teleskopowy ma grubość ścianki 1, 4 mm. Różnorodne możliwości zastosowania – niezależnie od tego, szufle do śniegu czy szczotki, rynien, czy chodzi o wycieraczki do okien, wszystkie nasze nasadki pasują do drążka teleskopowego Axis Line Professional.
MarkaAxis Line #ad
ProducentAxis24 GmbH #ad
Waga5.95