Top 10 Trim Removal Tool Set – Zestawy ściągaczy i separatorów

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. UNIDEAL

#ad

39 sztuk klinów do listew ozdobnych, narzędzie do owiewki z torbą do przenoszenia, usuwanie panelu samochodowego na deskę rozdzielczą, UNIDEAL Narzędzie do demontażu samochodu, montaż i demontaż,

#ad
UNIDEAL #ad - Marka: unidEAL. Rodzaj produktu: Akcesoria samochodowe. Unideal narzędzie do demontażu samochodu, narzędzie do owiewki z torbą do przenoszenia, 39 sztuk klinów do listew ozdobnych, montaż i demontaż, usuwanie panelu samochodowego na deskę rozdzielczą, narzędzie dźwigniowe niebieskie.
MarkaUNIDEAL #ad
ProducentUNIDEAL #ad
Numer części1
Model1

2. Eaukar

#ad

330 sztuk, narzędzie do demontażu drzwi, okładziny wewnętrznej, Eaukar Narzędzia do demontażu samochodu, narzędzie do demontażu paneli samochodowych, kliny do listew ozdobnych, narzędzie dźwigniowe

#ad
Eaukar #ad - Wielofunkcyjność: haki do usuwania uszczelek olejowych doskonale nadają się do usuwania węży, kabli sieciowych, matryc, komputerowych/telewizyjnych, uszczelek, zawleczek i wielu innych. Cała modyfikacja jest odporna na zarysowania, trwałe; super lekkie i łatwe w utrzymaniu, skutecznie oszczędzają siłę do wszystkich rodzajów zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych; wszystkie narzędzia są produkowane zgodnie z potrzebami lakierowania samochodowego na rynku, nieszkodliwa dla lakieru samochodowego.

Wymień okładziny drzwi, uchwyt ppe, Toyoty, Ford, uporczywych klipsów, błotnik, z wysokiej jakości specjalnych tworzyw sztucznych. Atwy w obsłudze, wystarczy nacisnąć i wyciągnąć kołki przyłączeniowe za pomocą narzędzia do usuwania wtyczek, aby bez problemu usunąć je z wtyczek wiązki przewodów. Zestaw do usuwania mocowania z 120 klipsami wykonany ze stali manganowej 65 g, zacisków, wygodny w trzymaniu, nissan, odpowiedni do wielu rodzajów okrągłych i kwadratowych klipsów, nitów z tworzywa sztucznego itd.1

120 klipsów automatycznych, Honda itd. Do chrysler, osłonę chłodnicy, 12 rozmiarów, elementów mocujących, zderzak, ergonomiczny design, uchwyt chroniący przed rozpryskiwaniem. Nylonowe opaski kablowe utrzymują porządek i porządek w samochodzie. 11 uniwersalnych narzędzi do przycinania samochodów: wykonane z odpornego na uderzenia materiału nylonowego o matowym wykończeniu, jest powszechne w przypadku wszystkich rodzajów samochodów, statków i kamperów. Samoprzylepne klipsy kablowe, idealne do kabli samochodowych, o-ringów, klipsów, kabli USB i wielu innych.
MarkaEaukar #ad
ProducentEaukar #ad
Numer częściEAKDE00002
ModelEAKUS003
Gwarancja1

3. Glarks

#ad

Glarks Uniwersalne narzędzie do usuwania klipsów do drzwi samochodowych

#ad
Glarks #ad - Nadaje się do wielu rodzajów okrągłych i kwadratowych klipsów, elementów łączących i nitów z tworzywa sztucznego. Wysoka jakość: głowica szczypiec jest wykonana ze stali węglowej, mocna i trwała, nie pęka łatwo podczas użytkowania.

Ergonomiczny uchwyt o bardzo lekkiej wadze i komforcie. Zastosowanie: doskonale nadaje się do instalacji lub usuwania systemów audio / radiowych, paneli drzwiowych, listew ozdobnych, paneli okiennych lub naprawy wnętrza pojazdu i renowacji mebli. Szczypce zaciskowe 2 w 1: dzięki szczypcom z głowicą o grubości 1-2 mm można łatwo wsunąć w wąskie obszary klipsów zderzaka, nitów z tworzywa sztucznego i elementów mocujących oraz łatwo usunąć okładziny drzwi samochodu i klipsy tapicerskie.

Typ produktu: uniwersalne szczypce do usuwania klipsów do tapicerki drzwi z napięciem sprężynowym. Oszczędność wysiłku: przyjmuje dźwignie oszczędzające pracę i sprężynową konstrukcję szczypiec, doskonała wytrzymałość i większy efekt dźwigni poprzez proste naciśnięcie. Można łatwo usunąć wszystkie uporczywe klipsy bez uszkadzania samochodu.
MarkaGlarks #ad
ProducentGlarks #ad
Numer częściG-816
ModelG-816

4. Toywoo

#ad

Narzędzie do demontażu, narzędzie do demontażu okładzin wewnętrznych, 30-częściowy zestaw narzędzi do demontażu listew ozdobnych samochodu

#ad
Toywoo #ad - Ergonomiczna konstrukcja zapewnia łatwe trzymanie, efektywne i oszczędzające energię. Lekka torba z zamkiem błyskawicznym ułatwia przechowywanie i przenoszenie. Bezpieczny chwyt i dociera do trudno dostępnych zakamarków, zacisków śrubowych, co ułatwia usuwanie elementów osłonowych, elementów kształtowych i piast kół.

30-częściowy różne narzędzia do demontażu spełniają różne wymagania. Idealnie nadaje się do demontażu samochodowego systemu audio/radia, tapicerki drzwi, deski rozdzielczej, klipsów mocujących, oświetlenia, okien, akcesoriów wewnętrznych. Narzędzia do demontażu samochodu z wytrzymałego nylonu są wystarczająco mocne, a mimo to wystarczająco miękkie, aby usunąć osłonę wnętrza i klipsy mocujące, aby uniknąć zarysowań lub uszkodzeń lakieru.

Oszczędzaj czas i pieniądze. 12 narzędzi samochodowych do usuwania styków wtykowych, w tym 1 narzędzie w kształcie litery U, 5 kołków i 6 ściągaczy podwójnych kołków, spełniają różne wymagania. Usuwanie owiewek, tapicerek i elementów montażowych w pojeździe jest proste i bezproblemowe.
MarkaToywoo #ad
ProducentToywoo #ad
Numer częściCTR0030
ModelCTR0030

5. Hochferr

#ad

Do osłony drzwi, narzędzie dźwigniowe, uniwersalne narzędzie instalacyjne, dźwignia lutowania,, Hochferr 250-częściowy zestaw narzędzi do demontażu listew ozdobnych, narzędzie do usuwania klipsów

#ad
Hochferr #ad - Idealnie nadaje się do demontażu radia samochodowego, okien, delikatne dla samochodu: elastyczne narzędzia nylonowe są wystarczająco wytrzymałe, wytrzymały i elastyczny - wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego ABS i o różnych kształtach.8-częściowy uniwersalny zestaw narzędzi do demontażu kluczy samochodowych audio stereo - narzędzia do usuwania kluczy są łatwe w użyciu i pozwalają zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Pasuje do prawie każdego pojazdu. Różnorodne akcesoria i praktyczne przechowywanie zawartość jest podzielona na 11 x zestaw narzędzi do demontażu terminala samochodowego, 3 x narzędzie dźwigniowe oraz torba do przenoszenia. Atwy do przenoszenia, 40 x gąbkowa poduszka, 20 x opaska kablowa, 20 x samoprzylepnych klipsów kablowych, 120 x klipsów mocujących w samochodzie, 8 x nakrętek zaworów, łatwy do przechowywania.

Uniwersalny 4-częściowy zestaw wytrychów i haczyków z miękkim uchwytemChromowany dla ochrony przed rdzą. Nadaje się również do renowacji domu, renowacji mebli i prac tapicerskich. Profesjonalne narzędzia samochodowe – 250-częściowy zestaw do demontażu – zestaw narzędzi samochodowych zawiera wszystkie ważne narzędzia do demontażu. Do usuwania desek rozdzielczych, okładzin drzwi i innych części obudowy samochodu. Mocne do pracy, akcesoriów wewnętrznych lub nawet do zdejmowania opon rowerowych.
MarkaHochferr #ad
ProducentHochferr #ad
Waga3.02
Numer części002
Modelhoch002
Gwarancja24 Miesięcy

6. BGS

#ad

BGS 1327 | 11-częściowy zestaw narzędzi do okładzin wewnętrznych, dźwignie z tworzywa sztucznego, wzmocnione włóknem szklanym

#ad
BGS #ad - W torbie z tworzywa sztucznego. Z tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Różne dźwignie z tworzywa sztucznego do montażu i demontażu elementów okładzinowych, klipsów z tworzywa sztucznego, szkieł lusterek wstecznych itp. Idealnie nadaje się również w trudno dostępnych miejscach.
MarkaBGS #ad
ProducentBGS #ad
Wysokość0.57
Długość1.26
Szerokość0.17
Numer części1327
Model1327

7. CCLIFE

#ad

Radia, PA+, klipsów, narzędzie do demontażu drzwi samochodowych, CCLIFE 31-częściowy zestaw narzędzi do demontażu listew ozdobnych z polipropylenu PP, okładziny drzwi

#ad
CCLIFE #ad - Jeden zakup na wszystkie wymagania: te narzędzia do naprawy są przeznaczone do wszystkich rodzajów modyfikacji wnętrza pojazdu. Idealnie nadaje się do demontażu samochodowego audio/radia, bloków instrumentów itd. Ma nie tylko siłę wiązania owiewek i otwierania kołków, ale jest również wystarczająco miękka, aby nie pozostawiać zarysowań i plam na samochodzie.

Przyjazne dla samochodu: narzędzia do demontażu są wykonane z wysokiej jakości materiału PP i PA+. Po długotrwałym użytkowaniu na narzędziach nie ma żadnych krawędzi. Zakres dostawy: 15 narzędzi do demontażu tapicerki wewnętrznej, 2 narzędzia do usuwania klipsów, 2 stożki podnoszące ramy tablicy rejestracyjnej, 2 pierścienie śrubowe, 4 klucze, 4 narzędzia do usuwania stereo, 1 szczypce do odkręcania paneli drzwi, jeszcze jedna specjalna torba do przenoszenia.

Wielofunkcyjny: zawiera prawie wszystkie narzędzia potrzebne do montażu i demontażu. Wielofunkcyjna skrzynka narzędziowa pasuje do wszystkich modeli samochodów dostępnych na rynku. Wysoka jakość: dzięki wysokiej jakości materiałowi pp i pa+ nie pękają ani nie wyginają się pod naciskiem.
MarkaCCLIFE #ad
ProducentCCLIFE #ad
Wysokość2.91
Długość14.17
Waga3.17
Szerokość9.84
Numer części4808
Model4808

8. BGS

#ad

BGS 1326 | zestaw narzędzi do usuwania klipsów do tapicerki | klipsy do drzwi | podnośnik do klipsów | ściągacz do klipsów | dźwignię | widelec montażowy

#ad
BGS #ad - Z otworem do zawieszenia. Uniwersalne zastosowanie dzięki 3 różnym rozmiarom 4, 8 i 10 mm. Dobra obsługa dzięki odpowiednio ukształtowanemu uchwytowi. Dwie różne długości 235 mm i 495 mm. Do szybkiego i łatwego demontażu okładzin wewnętrznych.
MarkaBGS #ad
ProducentBGS #ad
Wysokość1.97
Długość19.69
Waga2.69
Szerokość5.91
Numer części1326
Model1326

9. Fousenuk

#ad

Narzędzia do okładzin samochodowych, narzędzie dźwigniowe z tworzywa sztucznego do usuwania okładzin, Fousenuk Zestaw 8 narzędzi do demontażu samochodu, kolor niebieski, kliny do listew ozdobnych

#ad
Fousenuk #ad - Ten zestaw narzędzi zawiera narzędzia do usuwania lub montażu okładzin drzwi samochodowych, elementów mocujących, desek rozdzielczych, listew ozdobnych, uchwytów oraz radia samochodowego i radia. Maksymalizuje twardość i przedłuża żywotność, nie rozrywa się podczas użytkowania i nie rysuje lakieru samochodu.

Ergonomiczna konstrukcja to narzędzie do mocowania listew ozdobnych jest ergonomicznie zaprojektowane, ultralekkie i łatwe do trzymania. Wysokiej jakości materiał zestaw narzędzi do demontażu samochodu jest wykonany z wysokiej jakości materiału PP. Może zaspokoić różne codzienne potrzeby. To sprawia, że są one łatwiejsze w użyciu i bardziej wydajne podczas usuwania okładzin wewnętrznych i zewnętrznych pojazdów. Atwe do przenoszenia - narzędzie dźwigniowe z tworzywa sztucznego jest kompaktowe i można je łatwo i wygodnie transportować lub przechowywać w samochodzie, dzięki czemu można go używać zawsze i wszędzie.

Szerokie zastosowanie - narzędzie do dźwigni samochodowej nadaje się do wszystkich rodzajów modyfikacji samochodów. Ilość opakowaniaotrzymasz 8 różnych rodzajów narzędzi do demontażu samochodu, łodzi, które nadają się do montażu i demontażu samochodów, mebli lub dekoracji wnętrz.
MarkaFousenuk #ad
Numer częściFAN118
ModelFAN118

10. Tapsin

#ad

Tapsin 158 sztuk narzędzi do demontażu listew ozdobnych samochodowych, klipsów mocujących,, klinów do tapicerki wewnętrznej, okładzin drzwi, narzędzie do usuwania narzędzi do usuwania listew ozdobnych

#ad
Tapsin #ad - Poręczna i przenośna - dopasowana torba na narzędzia utrzymuje ją na swoim miejscu i pomaga bez problemu schować ją w samochodzie bez powodowania bałaganu. Więcej kompletnych narzędzi do demontażu samochodu - zawiera prawie wszystkie narzędzia niezbędne do montażu i demontażu.

Nowy wzór pasków na uchwycie sprawia, że jest on przyjemniejszy w trzymaniu i antypoślizgowy. Dzięki temu nie pozostawia zadrapań i blizn na samochodzie. Materiał pom jest twardszy, niełatwy do wyginania i błyszczący. Jednocześnie zdemontowane komponenty nie ulegają uszkodzeniu. Dobry pomocnik przy demontażu i montażu oraz 120 różnych elementów łączących do Naprawa samochodów wymagany. Przemyślane wzornictwo - narzędzie do dźwigni samochodowej kohree jest wykonane z materiału POM w porównaniu z innymi materiałami PP.

Oszczędność energii i czasu - dołączone narzędzia nadają się do wszystkich rodzajów modyfikacji wnętrza samochodu. 38 różnych narzędzi do usuwania okładziny wnętrza pojazdu, centralnego obszaru sterowania płyty audio, tablicy rozdzielczej, ściągacza kabli do pojazdu i innych akcesoriów wewnętrznych. Ergonomiczna konstrukcja, łatwa w trzymaniu, energooszczędna do różnych wewnętrznych i zewnętrznych okładzin pojazdu. Bezpieczny dla samochodu - narzędzia do demontażu są wykonane z utwardzonych włókien nylonowych i POM.
MarkaTapsin #ad
ProducentTapsin #ad
Numer części158
Model158