Top 10 überwachungskamera Aussen 2er Set – Kamery do monitoringu

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ieGeek

#ad

Pamięć w chmurze/SD,, wykrywanie ruchu PIR, bezprzewodowa, WLAN, ieGeek kamera monitoringowa typu C 2K, akumulator, długi czas czuwania, do użytku na zewnątrz/wewnątrz z kolorowym widokiem nocnym

#ad
ieGeek #ad - Jeśli masz jakieś potrzeby, deszcz, czy nawet niemiecka zima, kamera monitorująca na zewnątrz wytrzymuje wszystko na zewnątrz. Można również ustawić zakres wykrywania i czas wykrywania, aby oszczędzać energię i jednocześnie dokładnie rozpoznać. Bezprzewodowa kamera monitorująca jest tak mała, że można ją zainstalować w dowolnym miejscu w ciągu kilku minut.

Wykrywanie ruchu pir i praca z alexąkamera monitorująca na zewnątrz wykorzystuje inteligentny algorytm sztucznej inteligencji z dokładnością rozpoznawania do 99%, dzięki czemu otrzymasz komunikaty ostrzegawcze tylko w odpowiednim momencie. 2k qhd i kolorowa widoczność w nocyrozdzielczość 2k ultra high definition zapewnia wyraźniejszą jakość wizualną i płynniejszą transmisję na żywo. Syrena i alarm świetlny i 2-drożny dźwiękpo rozpoznaniu intruza białe światło i syrena kamery monitorującej mogą zostać aktywowane na zewnątrz Wi-Fi lub aktywować ręcznie, aby ostrzec nieznajomych i potencjalnych przestępców. Wbudowany mikrofon i głośnik zapewniają płynną i wyraźną rozmowę w dowolnym miejscu i czasie.

Dzięki ulepszonej zintegrowanej antenie można zapewnić bardziej stabilne połączenie z routerem obsługuje tylko 2, 4 GHz. Iegeek stara się aktualizować branżę i oferować wysokiej jakości produkty, bezpieczną i łatwą aplikację ieGeek Cam, skontaktuj się z nami. Iegeek-making security simplerniezależnie od tego, czy latem upał, pierwszorzędne doświadczenie i pierwszorzędną obsługę. Wbudowana dioda led na podczerwień i zewnętrzne białe światło zewnętrznej kamery monitorującej zapewniają doskonałą widoczność w nocy do 10 m i zapewniają całkowitą ochronę w dzień i w nocy.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość3.46
Długość2.36
Szerokość1.49
ModelZS-GX3S

2. ieGeek

#ad

2 K, ieGeek PTZ kamera do monitoringu zewnętrznego, wi-fi, dwukierunkowy dźwięk, czujnik ruchu, wykrywanie ruchu, kamera domowa, z kolorowym widokiem

#ad
ieGeek #ad - 5 ghz nie jest obsługiwane. Wskazówka: ta kamera zewnętrzna Wi-Fi obsługuje tylko sieć Wi-Fi 2, 4 GHz. Pamięć w chmurze/sd i nagrywanie 24/7kamera zewnętrzna obsługuje nagrywanie 24/7. Wykrywanie ruchu, uruchomi się alarm i otrzymasz powiadomienia w czasie rzeczywistym, dźwięk i alarm świetlnyTa kamera Wi-Fi jest wyposażona w funkcję rozpoznawania ruchu.

2k 3mp fhd piksele i kolorowa widoczność w nocy ta zewnętrzna kamera do monitoringu jest wyposażona w rozdzielczość wideo hd, aby zapewnić wyraźne zdjęcia i filmy wideo w dzień i w nocy. Zamiast dostarczać dowody po kradzieży chcemy wykorzystać nasze nowo zoptymalizowane kamery do zapobiegania kradzieży. Dzięki wspaniałej funkcji obracania/pochylenia 355° w poziomie i 120° w pionie ta kamera ip może zapewnić większy kąt widzenia i pokryć więcej obszarów, obrót o 355°/pochylenie 120°Kamera monitorująca ieGeek 360° do użytku na zewnątrz, bez martwych kątów. Gdy tylko kamera wykryje ruch, dzięki czemu nie przegapisz żadnych sytuacji awaryjnych.

2-drożny dźwięk i rozpoznawanie dźwiękuz wbudowanym mikrofonem i głośnikiem, ale również rozmawiać z dziećmi, dostawcami lub innymi obcymi. Obsługuje połączenie smartfonów / tabletów z wieloma urządzeniami. A dzięki wbudowanym białym lampom i diodom na podczerwień kamera zewnętrzna zapewnia widoczność w nocy nawet do 30 metrów. Kamera monitorująca obsługuje rozpoznawanie hałasu, można nie tylko słuchać dźwięku przez kamerę, a gdy wykryje hałas wokół kamery WiFi na zewnątrz, wysyła. Wykrywanie osób, wyposażona w funkcję rozpoznawania ludzi, może zmniejszyć 95% fałszywych alarmów spowodowanych owadami i deszczem.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość4.33
Długość8.27
Waga1.23
Szerokość3.54
Numer częściZS-GQ2
ModelZS-GQ2

3. Menborn

#ad

Syrena,, zaktualizowana kamera monitorująca 360° z noktowizorem Starlight, Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, dwudrożne audio, 2,4 GHz IP kamera zewnętrzna ze światłem, rejestrowanie ruchu

#ad
Menborn #ad - Obrót o 355°, nachylenie 100° i wodoszczelność ip65 - zewnętrzna kamera menborn jest zaprojektowana z obrotem o 90 stopni w pionie i 355 stopni poziomo. Multi-user sharing & works with alexa: ta zewnętrzna kamera monitorująca wi-fi może jednocześnie obsługiwać do 20 użytkowników do oglądania wideo.

Możesz sterować kamerą monitorującą, aby monitorować ją dookoła bez martwych kątów. Filmy i konta są szyfrowane przy użyciu unikalnej technologii szyfrowania, aby zapisywać filmy na karcie TF nie wchodzi w zakres dostawy lub w chmurze, a pliki wideo na karcie TF są dostępne tylko na Twoim koncie. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi i głośnikowi możesz usłyszeć, ale również z rodziną w czasie rzeczywistym za pomocą telefonu. Niezależnie od tego, czy przy słabym świetle gwiazd czy całkowitej ciemności, dzięki czemu można oglądać bardzo wyraźne szczegóły w dzień i w nocy. Kompatybilna z alexa i Google Assistant, aby uwolnić ręce.

Obraz hd 4 mp i kolorowa widoczność w nocy starlight - zewnętrzna kamera monitorująca 2k 4 mp full hd zapewnia krystalicznie czyste filmy i nagrania, pełnokolorowy, obiekty mogą być wyraźnie monitorowane w promieniu 30 metrów, inteligentny i noktowizor na podczerwień. Ta kamera i aplikacja są łatwe w konfiguracji i obsługują tylko WiFi 2, 4 GHz. Kamera obsługuje noktowizor Starlight, aby zapewnić Ci najlepsze wrażenia nocne. Rozpoznawanie człowieka i dwukierunkowy dźwięk - rozpoznaj i koncentruj się inteligentnie na działalności człowieka.
MarkaMenborn #ad
ProducentMenborn #ad
Wysokość4.65
Długość3.22
Waga0.45
Szerokość3.9
Numer częściG12
ModelG12

4. ieGeek

#ad

Bateria solarna 5200 mAh, ieGeek Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, widoczność w nocy 10 m, 2-drożne audio, Wi-Fi, kamera monitorująca na zewnątrz, oświetlenie punktowe,, rozpoznawanie osób PIR

#ad
ieGeek #ad - Każdy obszar monitoringu można ustawić jako ważny obszar wykrywania i umożliwić dokładność rozpoznawania do 99%. Zewnętrzna kamera monitorująca iegeek jest wyposażona w jakość 2K-HD rozdzielczość 2304 x 1296 i szeroki kąt widzenia 130°. Kamera obsługuje również udostępnianie przez wielu użytkowników. Wodoszczelność ip65, nie musisz obawiać się złej pogody.

Ponadto kamera obsługuje pamięć w chmurze i pamięć kart SD i można wybrać dowolną metodę zapisywania filmów. Zapewnia to efekt rozpoznawania, ale także umożliwia ustawienie zdefiniowanych przez użytkownika obszarów wykrywania. Po uzyskaniu zgody inni użytkownicy mogą oglądać ekran wideo. Jakość 2k-hd: nadal używasz kamery monitoringowej o jakości obrazu 1080p? wyrzuć swój stary sprzęt. Kamera może pracować przez 6 miesięcy w trybie czuwania i pracować przez 40-60 dni. Wskazówka: nie obsługuje wifi 5 GHz i do wykrywania zwierząt domowych i innych przedmiotów wymagana jest subskrypcja.

Dwukierunkowy dźwięk i udostępnianie wielu użytkowników: po zainstalowaniu mikrofonu w tej kamerze wi-fi na zewnątrz możesz rozmawiać bezpośrednio z osobą przed kamerą monitorującą na zewnątrz, czy jest to kurier, możesz rozmawiać bezpośrednio, niezależnie od tego, czy zwierzę domowe, i nie przegapisz żadnej "wizyty". Wykrywanie ruchu pir i zdefiniowany przez użytkownika obszar wykrywania: ta kamera jest wyposażona w funkcję wykrywania ruchu PIR. Po zainstalowaniu panelu słonecznego nie musisz się już martwić o czas pracy baterii i kabel do ładowania, jest to w 100% bezprzewodowy monitoring kamery.
MarkaieGeek #ad
ProducentieGeek #ad
Wysokość1.97
Długość5.51
Waga0.69
Szerokość3.35
Numer częściZS-GX3S
ModelZS-GX3S

5. TOAIOHO

#ad

Wykrywanie ruchu, wodoszczelność IP66, TOAIOHO 2 sztuki kamer do monitoringu zewnętrznego, udostępnianie wielu użytkowników, dwukierunkowa rozmowa, czarna, 2 K, system Android/iOS, widoczność w nocy

#ad
TOAIOHO #ad - Posiada certyfikat wodoszczelności IP66. Z pewnością damy Ci satysfakcjonujące rozwiązanie. Opcjonalna chmura/karta sd i kompatybilnośćmożesz wybrać, czy używasz karty sd lub usługi w chmurze i chcesz zapisać wideo nagrane przez kamerę. Możesz zeskanować kod za pomocą aplikacji, czy używasz go w pomieszczeniach czy na zewnątrz, zapewnia lepszą widoczność wszystkich rzeczy, aby umożliwić członkom rodziny kontrolę nad kamerą.

Wyraźniejsze zdjęcia i filmy. Szerokie pole widzenia 360° i śledzenie aizestaw kamery monitoringowej obsługuje obrót w pionie o 355°, można sterować rotacją kamery za pomocą aplikacji。Kamera do monitoringu ma szeroki kąt widzenia 130 stopni. Clearer 2k & camera sharingkamera monitorująca zewnętrzna posiada nową wersję technologii 2k. Można ustawić czułość alarmu. Super color night vision zewnętrzna kamera monitorująca jest wyposażona w dwa kolorowe ustawienia noktowizji.

Automatycznie podąża za poruszającą się osobą lub obiektem, dopóki kamera nie będzie mogła się obracać lub obiekt zniknie z pola widzenia kamery. Do pewnego stopnia może wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, deszcz, takie jak silny deszcz, silny śnieg i wysokie temperatury. Jeśli włączysz funkcję "kolorowego obrazu" w trybie noktowizyjnym, kamera wykona kolorowe obrazy noktowizyjne tylko wtedy, możesz przez cały dzień oglądać kolorowe zdjęcia i filmy. Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami.
MarkaTOAIOHO #ad
ProducentTOAIOHO #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Szerokość3.94
Gwarancja1 jahre herstellergarantie.

6. Tenda

#ad

Alarm dźwiękowy i świetlny, 2-drożne audio, rozpoznawanie osób i wykrywanie ruchu, 1080p WLAN kamera outdoorowa z noktowizorem w kolorze, Tenda Kamera monitoringowa zewnętrzna WLAN, kompatybilna z

#ad
Tenda #ad - Bezprzewodowy obsługuje tylko wifi 2, 4 ghz/połączenia przewodowe – dwie anteny z ulepszonym sygnałem zwiększają wydajność Wi-Fi o 50%, co prowadzi do zasięgu transmisji 250 m w środowisku eksperymentalnym. Jednocześnie do aplikacji TDSEE zostanie wysłany komunikat alarmowy w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

Możliwość podłączenia do alexa assistant – połącz urządzenie z Alexą, aby mieć wolne ręce. Trzy opcje pamięci – trzy opcje zapisywania filmów wideo można zapisać na lokalnej karcie micro SD do 128 GB, pamięci w chmurze i pamięci NVR. Dostępne są trzy tryby widzenia w nocy: tryb inteligentny, tryb pełnokolorowy i czarno-biały. Ponadto można ustawić 3 niestandardowe wiadomości audio mniej niż 10 sekund w celu powitania w sklepie lub ostrzeżenia przed kradzieżą. Nawet jeśli twoje urządzenia zostaną uszkodzone przez wandalizm, możesz oglądać filmy w chmurze.

Dzięki dużej przysłonie F1. 6 obraz jest wyraźniejszy i jaśniejszy nawet przy słabym świetle lub w ciemnej nocy. Wykrywanie osób i wykrywanie ruchu – dzięki technologii głębokiego uczenia się rozpoznawania obrazów kamery dokładnie rozpoznają ruchy ludzi. Alarm dźwiękowy i świetlny – jeśli w okresie alarmu zostanie wykryty włamanie, zostanie uruchomiony alarm akustyczny z białym migającym światłem, aby ostrzec nielegalnych intruzów. Ekran można obudzić głosem, wyświetlić obraz monitoringu i wygodnie sterować urządzeniem.
MarkaTenda #ad
ProducentTenda #ad
Wysokość4.72
Długość3.94
Waga0.94
Szerokość3.94
Numer częściCH3
ModelCH3-WCA

7. WUUK

#ad

Bezprzewodowa kamera monitorująca na zewnątrz, WUUK bezprzewodowa kamera do monitoringu, współpracuje z Alexa/Google Assistant, zewnętrzna 2K, do użytku na zewnątrz, bezpłatna pamięć 32 GB, noktowizor, IP67, Wi-Fi

#ad
WUUK #ad - Dla wygody użyj promiton:kup raz, co dzieje się na drzwiach za pomocą aplikacji WUUK, można zobaczyć wszystkie szczegóły i wiedzieć, inteligentny dzwonek do drzwi z widokiem 4:3 i głową do stopy, bezprzewodowy, aby otrzymać bezpłatną wtyczkę euro razem. Trwała bateria zewnętrzna kamera bezpieczeństwa wbudowana bateria o dużej pojemności 9600 mah została zaprojektowana z myślą o bezprzewodowej kamerze outdoorowej i może być ładowana przez miesiące.

Po włączeniu system zostanie automatycznie połączony. Gdy czujnik pir wykryje ruch, dzięki czemu można szybko działać. Rozdzielczość 2 k ultra hd rozdzielczość 3 mp bezpieczeństwa, również w nocy z noktowizorem. Uspokajający system kamer bezpieczeństwabezprzewodowy zestaw kamer bezpieczeństwa do domu jest dostarczany z 2 bezprzewodowymi kamerami, jedną stacją bazową WUUK 32 GB.

Wuuk jako rosnąca marka systemów bezpieczeństwa Smart Home obiecuje, że zapewnimy profesjonalną obsługę klienta, aby spełnić potrzeby naszych gości. Z baterią 9600 mAh do wielokrotnego ładowania. 2-drożna funkcja audio umożliwia rozmawianie z obcymi lub ostrzeżenie intruzów. Wszystkie dane są szyfrowane i zapisywane lokalnie na stacji bazowej nagrania zdarzeń pozostają zachowane, nawet jeśli kamera zostanie zgubiona. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów dla serwisu w chmurze.
MarkaWUUK #ad
ProducentWUUK #ad
Wysokość4.72
Długość9.84
Szerokość8.26
Numer części2- Cam
Model1

8. eufy Security

#ad

Akumulator 180 dni, lokalne, eufy Security eufyCam 2C, noktowizor, HD 1080p, IP67, odporna na warunki atmosferyczne, zewnętrzna kamera monitorująca, kompatybilna z HomeKit i panelem słonecznym

#ad
eufy Security #ad - Rozpoznawanie osób: eufycam 2c wykrywa ptaki, psy i liście na wietrze i redukuje fałszywy alarm 1 o 95%, dzięki czemu możesz być alarmowany tylko w odpowiednim momencie.

Jakość full hd: rozdzielczość 1080p gwarantuje, że każde nagranie jest krystalicznie czyste. Obiektyw szerokokątny 135° gwarantuje krystalicznie czysty widok panoramiczny – od garażu po drzwi wejściowe wszystko jest w zestawie. 180 dni czasu pracy akumulatora: kamera monitorująca na zewnątrz służy Ci przez pół roku po naładowaniu! W dzień i w nocy: nasza zaawansowana technologia noktowizyjna gwarantuje, że Twój dom jest całkowicie chroniony w ciągu dnia, a przede wszystkim w nocy. Absolutnie odporna na warunki atmosferyczne: dzięki klasie ochrony przed wodą IP67 Twoja eufyCam 2C wytrzymuje prawie wszystko, deszcz, upały, a nawet niemiecką zimę.
Markaeufy Security #ad
Producenteufy #ad
Wysokość2.24
Długość3.2
Waga1.97
Szerokość1.89
Numer częściT88323D2
ModelT88323D2
Gwarancja12 miesięcy.

9. Topcony

#ad

Dwukierunkowe audio, kamera, kolorowe noktowizory, monitoring zewnętrzny z automatycznym śledzeniem, Topcony Zewnętrzna kamera monitoringowa 2K, wykrywanie ludzi 360°PTZ WLAN IP, alarm dźwiękowy

#ad
Topcony #ad - Najwyższe bezpieczeństwo w domu lub biurze. W przypadku ruchu lub obecności kamera uruchamia głośny alarm dźwiękowy i jasne światło, można usłyszeć, aby odstraszyć intruzów i ostrzec. Możesz wybrać kartę sd i pamięć w chmurze, aby bezpiecznie zapisać nagrane nagrania. Dodatkowo kamera monitorująca wifi obsługuje 4-krotny zoom cyfrowy, dzięki czemu można uchwycić drobne szczegóły i lepiej zidentyfikować podejrzanych intruzów.

Dwukierunkowy alarm audio i dźwiękowy - dzięki dwukierunkowemu audio, co dzieje się w pobliżu kamery i możesz komunikować się bezpośrednio z ludźmi – interakcja w czasie rzeczywistym. Nagrywanie 24/7 i pamięć sd/w chmurze - kamera bezpieczeństwa zapewnia nagrywanie 24/7, które zapewnia ciągłe monitorowanie i nagrywanie zdarzeń bez przerwy. Rozpoznawanie człowieka i ochrona danych - ta zewnętrzna kamera monitorująca może dokładnie wykrywać ludzkie ruchy, owady, deszcz itp. Szybkość odtwarzania można dostosować do własnych potrzeb, aby szybko zlokalizować kluczowe punkty i zmaksymalizować wydajność oglądania.

Dodatkowo można połączyć kilka kamer Topcony do monitoringu. W scenariuszach wrażliwych na ochronę danych możesz wybrać, szybko odróżnić ruch człowieka od zwierząt domowych i innych obiektów oraz zmniejszyć fałszywe alarmy spowodowane przez liście, kiedy kamera jest włączana i wyłączana, aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi lub nagrań i lepiej chronić swoją prywatność. Możesz sterować kamerą na odległość, delikatnie przecierając ekran przez aplikację "Topcony Cam", aby zlokalizować żądany obszar.
MarkaTopcony #ad
ProducentTopcony #ad
Wysokość3.39
Długość4.92
Waga0.54
Szerokość4.61
ModelTY30

10. Topcony

#ad

Z kolorowym widokiem w nocy, wodoszczelność, Topcony Zewnętrzna kamera monitoringowa z akumulatorem, 2K bezprzewodowa kamera IP do użytku na zewnątrz, obracana o 355°/120°, rozpoznawanie osób / ruchu

#ad
Topcony #ad - Dzięki kamerze Topcony jesteś bezpieczniejszy niż chcesz. Możesz uzyskać dostęp do naszej kamery wi-fi z dowolnego miejsca i sterować nią za pomocą aplikacji "Topcony Cam", wyświetlanie na żywo wydarzeń i dzielenie się z członkami rodziny, np. Nawet w przypadku stosowania w pomieszczeniach nie musisz się martwić o uciążliwe kable zasilające i sieciowe.

Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym - kąt widzenia 360° kamery monitorującej na zewnątrz umożliwia pokrycie całego obszaru, dzięki czemu podejrzane zachowanie nie ma miejsca do ukrycia. Inteligentna kamera do monitoringu – prawie nie ma fałszywych alarmów - ta akumulatorowa kamera monitorująca bezprzewodowo dokładnie rozpoznaje osoby, zwierzęta domowe i paczki i powiadamia Cię. Jednocześnie otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na smartfon.

Technologia spełnia wymagania wielu scenariuszy zastosowań, pojazdy, minimalizuje fałszywe alarmy i wydłuża czas pracy kamery 4-6 miesięcy. Po włączeniu inteligentnego trybu noktowizyjnego lub nocnego można również w ciemną noc rejestrować ważne szczegóły wydarzeń takie jak kolory odzieży, przebrania, kolory pojazdów, cechy podejrzane i tym samym dostarczyć policji cenne dowody. Można ustawić żądany czas alarmu, czułość wykrywania i obszar wykrywania. Można go podłączyć do panelu słonecznego lub używać oddzielnie. Np.
MarkaTopcony #ad
ProducentTopcony #ad
Wysokość4.96
Długość7.09
Waga1.79
Szerokość6.69
Numer częściZS-GX6S
ModelZS-GX6S