Top 9 Bretter Holz Zum Bauen – Regular Stores

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Gartenwelt Riegelsberger

#ad

Gładkie z 4 stron, Gartenwelt Riegelsberger Gładka deska z modrzewia, 27 x 142 mm, deski tarasowe, drewno konstrukcyjne, 120 cm długości

#ad
Gartenwelt Riegelsberger #ad - 27 x 142 mm, długość: 120 cm. Ponadto ma przyjemnie ciepły kolor, który bez obróbki ochronnej przechodzi później w srebrno-szarą patynę. Gartenwelt riegelsberger" jest zarejestrowanym znakiem towarowym o numerze rejestracyjnym 015610819.

Naturalny | heblowany z 4 stron gładko | zaokrąglone krawędzie | żywa struktura | naturalna trwałość | nie skręca się. Dzięki uszlachetnieniu techniczne suszenie do ok. Ze względu na warunki klimatyczne panujące w kraju pochodzenia ten podgatunek modrzewia rośnie wolniej i dlatego ma większą trwałość i wytrzymałość niż rodzimy modrzew. Wymiary: ok. 18% wilgotności drewna zwiększa stabilność kształtu drewna. Modrzew syberyjski ma bardzo jasne lub lekko brązowawe twardziel zabarwienie.
MarkaGartenwelt Riegelsberger #ad
ProducentGartenwelt Riegelsberger #ad

2. REESE Kehlleisten GmbH

#ad

Deski z gładkimi krawędziami – heblowane – grubość 1,9 cm x szerokość na życzenie x długość 60 cm wymiary 20 cm x 1,9 cm x 60 cm

#ad
REESE Kehlleisten GmbH #ad - Wysokiej jakości listwy przypodłogowe bezpośrednio od producenta! Made in Germany bezpośrednio z fabryki Jakość stolarza Zamów teraz online! Najwyższa jakość: przywiązujemy wagę do najlepszej jakości. Zawsze korzystna cena! Dostęp już teraz! .
MarkaREESE Kehlleisten GmbH #ad
ProducentREESE Kehlleisten GmbH #ad
Wysokość7.87
Długość2.36
Waga0.22
Szerokość0.75
Numer części10201906000817.17

3. Live Distance Shopping

#ad

Drewno konstrukcyjne do Twojego projektu "zrób to sam" 7 sztuk, w budowie jako deska szalunkowa, długość 2 m, 12 x 2,3 cm, MyTimber® Drewniane deski dachowe do samodzielnego zbudowania

#ad
Live Distance Shopping #ad - Wszechstronne zastosowanie – deski mytimber o długości 2 m są idealnym materiałem do budowy np. Konstrukcji dachowych, desek szalunkowych, ogrodzeń do budowy targów i zadaszeń.

Niezawodna dostawa – drewniane deski docierają do Twojego domu jako nieskomplikowana wysyłka paczki. Lekkie i elastyczne – deski świerkowe mytimber idealnie nadają się jako drewno konstrukcyjne, ponieważ świerk jest elastyczny i mimo to ma dużą nośność. Szczegóły produktu: deski z drewna świerkowego mytimber mają wymiary 12 x 2, są cięte i czysto przycięte do 2 m długości i suszone do wilgotności resztkowej poniżej 20%, 3 cm, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć swój projekt budowlany. Zrównoważona gospodarka leśna – nasze drewno pozyskujemy wyłącznie z Niemiec i przy wyborze dostawców zawsze stawiamy na ekologiczne leśnictwo i tartaki.
MarkaLive Distance Shopping #ad
ProducentTischdirekt.de GmbH #ad
Wysokość0.91
Długość78.74
Szerokość4.72
Numer części02

4. ben+camilla.com

#ad

Paulownia drewno do majsterkowania, aluminiowa półka drewniana, zestaw 2 desek 109 x 20 x 1,8 cm, kampera, sporty wodne, do modelarstwa, instrumenty

#ad
ben+camilla.com #ad - Drewno rzemieślnicze przyszłości kiri znajduje coraz większe zastosowanie w wielu dziedzinach: w modelarstwie samolotów i statków, w budowie mebli i wyposażenia wnętrz samochodów kempingowych i małych domów, jako drewno dźwiękowe do instrumentów muzycznych lub w sporcie jako deska surfingowa, narty lub snowboard i wiele innych.

Niepokonany 1 połowa lżejszy od dębu, drugie najlżejsze drewno po balsie | 2 nieporównywalnie odporne na odkształcenia, ponieważ prawie nie wchłania wody i szybko schnie | 3 Dlatego wyjątkowo odporna na warunki atmosferyczne: nie odkształca się, gnicie, pęcznieje, grzybów, owadów + izolująca / izolująca / izolująca + trudnopalna | 4 Miękka powierzchnia jest bardzo łatwa w obróbce | 5 Wyjątkowo estetyczna jak dąb jak dąb. Lekkie, wytrzymałe deski drewniane z drewna klejonego paulowni są uważane za "aluminium drewna", ponieważ ma wyjątkowe właściwości:.

Pakiet korzyści w jednej jednostce sprzedaży: 2 sztuki płyt drewnianych o długości 1090 mm x 200 mm szerokości x 18 mm grubości w opakowaniu w korzystnej cenie. Bioekonomiczna paulownia posiada w księdze guinnessa rekord świata jako najszybciej rosnące drzewo, produkuje 3 razy tyle tlenu i wiąże dokładnie tyle dwutlenku węgla – ważny surowiec do odpowiedzialnej ochrony środowiska.
Markaben+camilla.com #ad
Producentben+camilla.com #ad
Wysokość0.71
Długość42.91
Szerokość7.87
Numer części1090x200

5. aus eigener handwerklichen Fertigung

#ad

10 x listwa orzechowa 500 x 44 x 8 mm

#ad
aus eigener handwerklichen Fertigung #ad - Lite drewno. 4-stronny wygładzona. Listwy na drewno orzechowe. Listwy drewniane. Powierzchnia niepoddana obróbce.
Markaaus eigener handwerklichen Fertigung #ad
ProducentHVM-Holzkleinteile-Montagearbeiten #ad
Waga3.09
Numer częściNL105004408

6. Lärche

#ad

Nieobrzynana, ogrodzenie w stylu retro, Lärche Deska czarna deska, rustykalna dekoracja, 200 cm 4

#ad
Lärche #ad - Otrzymasz cztery deski. Szerokość: 180 – 320 mm, deski z modrzewia bez obrzynek. Deska modrzewiowa 200 cm długości 25 mm grubości.
MarkaLärche #ad
ProducentLärche #ad
Wysokość0.98
Długość78.74
Waga220.46
Szerokość7.09

7. AUPROTEC

#ad

Czarne, płyty multipleksowe do wyboru: 30 x 40 cm, długość do 200 cm, drewno multipleksowe, 12 mm, powlekane melaminą

#ad
AUPROTEC #ad - Wysokiej jakości sklejka brzozowa, dokładne docięcie: odporna na zarysowania, uderzenia + odporna na zabrudzenia i działanie wody dzięki powłoce melaminowej na górze i na dole – kolor: czarny, jedwabisty mat.

Zakres dostawy: 1 x 12 mm multiplex przycięta płyta czarna 30 cm x 40 cm. Do budowy i rozbudowy mebli, stołów, majsterkowaniu i majsterkowaniu, lad lub ścian, regałów, do okładzin i szalunków barów, a także w budowie maszyn i pojazdów.77 warstw klejonego poprzecznie twardego drewna. Pokryte melaminą sklejki brzozowej nadają się również do hobby, modelarstwa, florystyki i kreatywnych prac ręcznych, dekoracji, takich jak prace i projekty oraz nadają się doskonale do dalszej obróbki.

Materiał: brzoza wodoodporna klejona zgodnie z bfu 100, krawędzie cięte surowo nieokrawane, grubość materiału 12 mm, idR. Płyty multipleksowe do uniwersalnego zastosowania w rzemiośle, np.
MarkaAUPROTEC #ad
ProducentAUPROTEC #ad
Waga2.43
Numer częściAU-MPX12-MSW

8. WISYOK

#ad

420 x 300, płyty drewniane do majsterkowania, WISYOK 10 szt. sklejki 2 mm, sklejka A3, prezentów, płyty drewniane, obróbki laserowej, pirografii, do prac drewnianych, modelarstwa, dekoracji, obrazów

#ad
WISYOK #ad - Wymiary: a3 - 420 x 300 x 2 mm drewno do majsterkowania ma 420 mm długości, bez pęknięć, bez zadziorów, bez blizn, 300 mm szerokości i 2 mm grubości. Stosowana populacjadrewno do grawerowania jest odpowiednie dla wszystkich poziomów zaawansowania – dla początkujących w obróbce drewna lub doświadczonych profesjonalistów.

Jako prezent. Materiał drewna lipowego i środkowa warstwa klejona - składa się z wysokiej jakości drewna lipowego i średniej warstwy klejonej, wielowarstwowa konstrukcja kompozytowa zapewnia doskonałą twardość, elastyczność i odporność na wilgoć. Szeroki zakres zastosowania - wyrzynarka do drewna idealnie nadaje się do wielu koncepcyjnych modeli projektowych, malowania, projektów laserowych, projektów spalania drewna i innych projektów DIY. Może być prezentem świątecznym dla przyjaciół, kolegów, siostry, brata, kuzynów itd. Powierzchnia drewnianej płyty jest gładka, a wymiary są dokładne.

Sklejka doskonale nadaje się również do bejcowania, dekoracji DIY, materiałów budowlanych, drewnianych żaglówek, desek nośnych i okładzin kasetowych. Wskazówki: podczas cięcia i grawerowania należy przestrzegać instrukcji obsługi maszynowej. Specyficzna tolerancja rozmiaru jest ściśle kontrolowana w granicach 5%. Atwe cięcie i użytkowanie płyty multipleksowe można nie tylko łatwo ciąć i grawerować zwykłymi uniwersalnymi nożami i piłami tarczowymi, ale nadają się również do cięcia laserowego i grawerowania.
MarkaWISYOK #ad
ProducentWISYOK #ad
Wysokość0.08
Długość16.54
Szerokość12.6
Numer częściSMO-003
ModelA3

9. Live Distance Shopping

#ad

Szerokość 3 x 5 cm, drewniana listwa konstrukcyjna do projektów "zrób to sam" 3 x 5 cm, drewno do samodzielnego montażu, 5 sztuk, długość 2 m, MyTimber® Drewniane listwy dachowe

#ad
Live Distance Shopping #ad - Do konstrukcji dachowych, ogrodzeń do budowy targów i zadaszeń. Niezawodna dostawa – listwy dachowe docierają do Twojego domu w nieskomplikowanej wysyłce paczki. Lekkie i elastyczne – świerkowe listwy dachowe MyTimber idealnie nadają się jako drewno konstrukcyjne, ponieważ świerk jest elastyczny i mimo to ma wysoką nośność.

Zrównoważona gospodarka leśna – nasze drewno pozyskujemy wyłącznie z Niemiec i przy wyborze dostawców zawsze stawiamy na ekologiczne leśnictwo i tartaki. Szczegóły produktu: listwy z drewna świerkowego mytimber mają wymiary 3 x 5 cm, są cięte surowo i czysto przycięte do 2 m długości i suszone do wilgotności resztkowej poniżej 20%, dzięki czemu możesz od razu rozpocząć swój projekt budowlany. Wszechstronne zastosowanie – listwy mytimber o długości 2 m są idealnym materiałem jako drewno budowlane np.
MarkaLive Distance Shopping #ad
ProducentTischdirekt.de GmbH #ad
Waga3.97
Numer części001