Top 10 Aufspulgerät Für Angelschnur – Akcesoria do nawijania linek

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ANTHYTA

#ad

Przypon, pudełko z tworzywa sztucznego, wyposażenie, ANTHYTA 16 sztuk piankowych nawijaczy żyłki do przyponów 43 x 13 mm, żyłka wędkarska, szpule z tworzywa sztucznego, podkładka do przewijania

#ad
ANTHYTA #ad - Jego charakterystyczne właściwości długo nie blakną, 5 x 10, 3 x 1, 3 cm, piękne. Profesjonalne zastosowanie w wędkarstwie. Wybór prezentu dla miłośników wędkarstwa: wymiary wynoszą 4, wymiary pudełka wynoszą 19, są naturalne, 5 x 3 cm. Nadaje się do pakowania haczyków wędkarskich i haczyków wędkarskich.

16 zwijaczy do przyponu: idealny wybór na prezent dla miłośników wędkarstwa. Z pudełkiem do przechowywania z tworzywa sztucznego: zawias pokrywy ma konstrukcję ze stali nierdzewnej. Dzięki temu można go szybko i łatwo włączać i wyłączać podczas wędkowania. Solidna konstrukcja gniazda: posiada stałe gniazdo, 3 cm każdy trzonek ma stałą pozycję w pudełku, w przypadku trzonków o średnicy 4, dzięki czemu nie będą latać po pudełku.

Dzięki temu zajmuje mało miejsca niż klasyczna deska do przewijania. Kolor jest jasny i można go wszędzie szybko znaleźć. Bardzo dobrze nadaje się do wędkarstwa muchowego i karpiowego. Charakteryzuje się niską wagą, szybkim schnięciem oraz dobrą twardością i elastycznością. Pudełko na falę jest wyposażone w zamknięcie magnetyczne. Szpule z pianki: wykonane z miękkiego materiału piankowego wysokiej jakości, trwałe, miękkie i łatwe w użyciu.
MarkaANTHYTA #ad
ProducentANTHYTA #ad
Waga0.31

2. leyomgamz

#ad

żyłka wędkarska, wędka, akcesoria, płyta do przewijania, leyomgamz 30 sztuk zwijaczy wędkarskich, do przewijania, uchwyt na szpulkę, żyłka wędkarska, zwijany drut, żyłka wędkarska

#ad
leyomgamz #ad - Oczywiście można je również podarować przyjaciołom, sznurków wędkarskich, rodzinie i przyjaciołom wędkarskim. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: można je mocno przymocować do wędek, o ile masz pewność, że Twoje wędki odpowiadają dostępnej długości wędki w poniższej specyfikacji.

Atwy w obsłudze: nasze akcesoria do wędkowania na płytach piankowych są łatwe w użyciu. Zestaw zawiera: akcesoria wędkarskie z pianki ma łącznie 30 elementów, że twoje akcesoria wędkarskie są wyjątkowe, kolory są wysyłane losowo, w wielu różnych kolorach, różne kolory sprawiają, możesz tworzyć różne kombinacje, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Szerokie zastosowanie: nasza piankowa płyta wędkarska nadaje się do większej ilości narzędzi wędkarskich i doskonale nadaje się do organizacji haków wędkarskich, żyłek wędkarskich i urządzeń wędkarskich.

Jest to praktyczne, aby otrzymać mini hak wędkarski jako często używane małe narzędzie wędkarskie. Materiał premium: deska do przewijania wędkarskiego wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dostarczana z pianką jako poduszką, jest precyzyjnie wykonana, mała i lekka, miękka, łatwa do przenoszenia i może być używana przez długi czas. Pomóż przyjaciołom wędkarskim zebrać haczyki wędkarskie i wykorzystać je bardziej efektywnie.
Markaleyomgamz #ad
Producentleyomgamz #ad

3. Maotrade

#ad

Drut wędkarski deska do przewijania akcesoria wędkarskie losowy kolor, Maotrade 20 sztuk nawijarka wędkarska żyłka wędkarska płyta piankowa 6 x 14 cm zwijacz przypon

#ad
Maotrade #ad - 100% gwarancjajeśli nie spodoba ci się narzędzie do wędkowania z pianką lub wystąpią problemy jakościowe, wystarczy je odesłać w ciągu 30 dni. Szerokie zastosowanie deska do żyłki wędkarskiej jest idealna do organizacji sznurków wędkarskich, przewodników, boisk wędkarskich i haczyków.

Materiał jest miękki, ale nie jest łatwy do złamania. Praktyczne akcesorium wędkarskiepiankowa żyłka wędkarska jest niezwykle lekka i przenośna na wycieczki wędkarskie. Można również owinąć kabel słuchawek itd. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwopo obu stronach nawijacza żyłki wędkarskiej znajdują się 5 otworów, które umożliwiają zamocowanie żyłki wędkarskiej i zapewniają stabilne osadzenie.

Zwrócimy pieniądze lub wymienimy dla Ciebie! Szybkoschnący i łatwy do przenoszenia. Materiał premiumspooler żyłki wędkarskiej jest wykonany z twardej pianki o wysokiej gęstości.
MarkaMaotrade #ad
ProducentMaotrade #ad
Wysokość5.51
Długość4.72
Waga0.26
Szerokość2.95

4. GZLCEU

#ad

Wygodna wyprawa wędkarska kolor losowy, GZLCEU 40 sztuk nawijaczy wędkarskich, lekkie piankowe nawijarki do przyponów do trzymania żyłek wędkarskich i haczyków wędkarskich

#ad
GZLCEU #ad - Chronią haczyki i sznurki przed uszkodzeniami i mają kształt mini, który szybko wysycha. Szerokie zastosowanie: nasza pianka do nawijania żyłki wędkarskiej zapewnia więcej narzędzi aniołowych i innych bezpiecznie organizuje haczyki wędkarskie, żyłki wędkarskie. Materiał premium: zwijacz liny jest wykonany z wysokiej jakości pianki.

Jest to dobry prezent dla przyjaciela. Jest precyzyjnie wykonana, miękka, mała i lekka, łatwa do przenoszenia i może być używana przez długi czas. Atwy w użyciu: nasz nawijak przyponowy jest łatwy w użyciu, jest praktyczny. Otrzymujesz: 40 sztuk nawijaczy wędkarskich zawiera kilka osobistych płyt piankowych w różnych kolorach do owijania żyłki wędkarskiej. Pomóż miłośnikom wędkarstwa w efektywniejszym zbieraniu i wykorzystywaniu żyłki wędkarskiej. Może chronić haczyki i smycz przed uszkodzeniem.

Atrakcyjne wzornictwo unisex, idealne dla niej lub dla niego! Duża przestrzeń, idealna do personalizacji bez dodatkowych kosztów. Twarda pianka o wysokiej gęstości zapewnia bezpieczne trzymanie podczas nawijania linki. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: nasz zwijacz wędkarski ma podobny design z 5 otworami i każdym końcem i ma prostokątny kształt, dzięki czemu można go mocno trzymać. Długość płyty piankowej żyłki: 140 mm, szerokość: 60 mm, wysokość: 8 mm. Dzięki czemu możesz wykonywać codzienne aktywności na świeżym powietrzu.
MarkaGZLCEU #ad
ProducentGZLCEU #ad

5. Milepetus

#ad

Szpula żyłki wędkarskiej, do przechowywania haczyków, Milepetus Immens szpula żyłki wędkarskiej z pianki do przyponu, sprzętu wędkarskiego

#ad
Milepetus #ad - 3 rozmiar: wymiary pudełka: 32 x 9 x 3 cm; rozmiar nawijania: 6, 9 x 0, 9 cm. 5 użyj do nawijania haczyków wędkarskich i przyponu. 1 kolor: biały. 4 materiał: pianka evA, lekka, szybkoschnąca, wygodna do przenoszenia.2 ilość: 8 sztuk w opakowaniu z pudełkiem z tworzywa sztucznego. Idealnie nadaje się do łowienia much, łowienia karpi.
MarkaMilepetus #ad
ProducentMilepet #ad

6. rosenice

#ad

Rosenice pianki wędkowanie rolki wędkowanie linii cewki sprzęt wędkarski Portable – 100 sztuk

#ad
rosenice #ad - Odpowiedni dla linii haki i rybołówstwa przechowywania. Chroń haki i linii przed uszkodzeniami. Kolor: multicolor zielony, żółty, niebieski, czerwony, pomarańczowy. Na miłośników połowów wyciągania i korzystają ze swoich żyłka wędkarska haki wydajne do własnych potrzeb. Rednica: 4 cm. Wyprodukowano z pianki EVA--Materiał, bardzo lekkie i poręczne.
Markarosenice #ad
ProducentROSENICE #ad
Wysokość0.39
Długość1.57
Waga0.24
Szerokość1.57
Numer części141036UXR4Y5310

7. XSHAO

#ad

Przypony, akcesoria do trzymania żyłek wędkarskich, płyty piankowe, XSHAO 60 sztuk nawijaczy do przyponów, losowy kolor 3 rozmiary

#ad
XSHAO #ad - Materiał premium: pianka do nawijania sznurka wykonana jest z wysokiej jakości pianki, jest precyzyjnie wykonana, mała i lekka, miękka, łatwa do przenoszenia i może być używana przez długi czas. W wielu różnych kolorach, że akcesoria wędkarskie są wyjątkowe.

Chronią haczyki i sznurki przed uszkodzeniami, mają mini kształt, który szybko wysycha. Twarda pianka o wysokiej gęstości zapewnia bezpieczne trzymanie podczas nawijania linki, bez obaw o to, że żyłka wędkarska zostanie rozproszona. Szerokie zastosowanie: nasza rama do nawijania przyponów nadaje się do większej ilości narzędzi wędkarskich i doskonale nadaje się do organizowania haczyków wędkarskich / żyłek wędkarskich i sprzętu wędkarskiego. Atwy w użyciu: nasza deska do nawijania przyponów jest łatwa w użyciu, jest praktyczna.

Zestaw zawiera: zwijacz ma łącznie 60 sztuk, kolory są wysyłane losowo, różne kolory sprawiają, 7 cm; średni: 10 x 5 x 0, duży: 14 x 6 x 0, 5 cm; mały: 8 x 4 x 0, 5 cm, 20 sztuk w każdym rozmiarze. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo: nasza druciana deska do wędkowania ma unikalny design z otworami na każdym końcu. Oczywiście można je również podarować przyjaciołom, rodzinie i przyjaciołom wędkarskim.
MarkaXSHAO #ad
ProducentXSHAO #ad

8. Shaddock

#ad

żyłka wędkarska, licznika sznurków, Shaddock Przyrząd do szpuli, wędkowania typ A z zaciskiem, stabilna, do nawijania żyłki, przenośna szpula do szpuli wędkarskich, nawijarka do żyłki, regulowana

#ad
Shaddock #ad - Wydajna i trwała - wyposażona w mocne siedzisko w kształcie litery c, że zwijacz jest mocno przymocowany do krawędzi stołu, wewnętrzna antypoślizgowa gumowa podkładka. Przydatne istnieją 2 możliwości, gdzie można go zablokować. Niezbędny sprzęt wędkarski dla wszystkich, którzy chętnie łowią ryby.

Yłka wędkarska i kołowrotek nie wchodzą w zakres dostawy tego spojlera. Szerokie zastosowanie - maksymalna szerokość szpuli wynosi ok. Ten zwijacz żyłki wędkarskiej jest łatwy do przenoszenia i można go zamontować wszędzie tam, bez ograniczeń spowodowanych płaskimi lub gładkimi powierzchniami. 80 mm, może być stosowany na większej ilości szpulek o różnych szerokościach. Zacisk c, tylnej klapy itd. Atwa obsługa jest regulowany, aby wędkowanie było wygodniejsze.

Można również obrócić pręt gwintowany, który można przymocować do stołu, stołu warsztatowego, aby dokręcić zacisk do stołu. Materiał sznurowadła wędkarska jest wykonana ze stopu aluminium, stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego ABS. Kompaktowy i lekki, łatwy do usunięcia i instalacji. Zaciska na dole, jak pokazano na zdjęciach. Upewnij się, krzesła lub stołu warsztatowego i nie poluzowuje się ani nie chwieje.
MarkaShaddock #ad
ProducentJLSPORTEU #ad

9. OROOTL

#ad

Przenośny kołowrotek spinningowy, akcesoria wędkarskie, OROOTL Szpulator żyłki wędkarskiej, narzędzie wędkarskie, system Baitcaster Reel Line

#ad
OROOTL #ad - Obowiązkowa pozycja dla wszystkich wędkarzy! Wszechstronność: rolka nadaje się do zwykłych małych otworów, a specjalna perforacja nie nadaje się do użytku. Nadaje się do kołowrotków spinningowych, kołowrotków do baitcastingu i okrągłych kółek do trollingu itd.

Możliwość regulacji: szpulę można ustawić do różnych rozmiarów, aby dobrze współpracować z różnymi szpulami żyłki, maksymalna szerokość może wynosić do 65 mm. Proszę zwrócić uwagę na instrukcje na zdjęciach. Jeśli masz dość ręcznego nawijania sznurka, luźnych sznurków itp. Kajaki, łodzie, możesz zabrać tę stację ze sobą wszędzie, itp.

Wytrzymały i trwały: wykonany z wysokiej jakości włókna kompozytowego, nie odkształca się i nie rdzewieje, szpula żyłki wędkarskiej jest lżejsza i trwała, może służyć przez długi czas. Atwe w użyciu: prosta konstrukcja, orootl line winder utrzymuje sznurek w szpulce w profesjonalny sposób! Należy unikać plątania, łatwa instalacja. Przenośna konstrukcja: oszczędzaj miejsce, np.
MarkaOROOTL #ad
ProducentJADSUNEU #ad
Waga0.77
Numer częściJDXZ-M SPOOLER

10. Lixada

#ad

Lixada Szpula wędkarska do szpuli wędkarskiej do kołowrotka Baitcasting Reel przenośna żyłka wędkarska maszyna

#ad
Lixada #ad - Odporny na korozję stalowy wałek zapewnia dodatkową trwałość. Przycisk w kształcie gwiazdy do regulacji tarcia i ochrony żyłki wędkarskiej. Atwy montaż i owijanie linki na kołowrotek. Konstrukcja z włókien kompozytowych zapewnia doskonałą wytrzymałość i sztywność. Podwójna podstawa i antypoślizgowa gumowa podkładka zapewniają łatwe mocowanie i stabilność.
MarkaLixada #ad
ProducentLixada #ad
Waga11.02
Numer częściGRP9324213299880EB