Top 10 Pizzateig BOX Mit Deckel – Chlebaki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. GENUS DEI

#ad

Genus dei Dei | Hefekiste Pizza und Brot | | Lebensmittelbehälter für Teig | Teigkasten | Kunststoffbox + Deckel 30 x 40 x 10 cm

#ad
GENUS DEI #ad - Kunststoffbox + deckel 30 x 40 x 10 cm. Futterbehälter für Teig | Teigkiste. Hefetkasten für Pizza und Brot.
MarkaGENUS DEI #ad
Producentgenus dei #ad
Wysokość3.94
Długość15.75
Waga2.58
Szerokość11.81
Numer częściGENUS.VAS403010
ModelCOP4030 VAS403010

2. DIE BOX FABRIK

#ad

Pojemnik do układania w stos, tackę do ciasta, pudełko fermentacyjne, pudełko na, DIE BOX FABRIK Pudełko na kulki do pizzy z pokrywką 40 x 30 x 7 cm pojemnik z tworzywa sztucznego na ciasto do pizzy

#ad
DIE BOX FABRIK #ad - Pudełko na ciasto do pizzy w profesjonalnej jakości jest wykonane z polipropylenu. Pudełka mieszczą się wygodnie w lodówce, co zapewnia idealne przechowywanie. Pudełko jest łatwe do czyszczenia, nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Pudełko jest przeznaczone do kontaktu z żywnością. W każdym pudełku można przechowywać do 6 kulek pizzy. Wymiary zewnętrzne: 400 x 300 x 70 mm, wymiary wewnętrzne: 367 x 268 x 67 mm. Pudełko na ciasto na pizzę to idealne pudełko dla pasjonatów pieczenia pizzy, czy w domu lub w zakładzie. Wyprodukowano w Niemczech. Ten pojemnik na ciasto do pizzy jest ponadto bardzo popularny wśród profesjonalnych grillerów, niezależnie od tego, którzy przygotowują pizzę na grillu kulistym lub gazowym.

Pudełka można układać w stos z pokrywką lub bez pokrywki. Waga pudełka na pizzę: 0, 5 kg z pokrywką. Pojemnik na kulki do pizzy w formacie 40 x 30 x 7 cm. Idealne pudełko do pieczenia pizzy w domu lub w pizzerii.
MarkaDIE BOX FABRIK #ad
ProducentDie Boxfabrik #ad
Wysokość2.76
Długość15.75
Waga1.1
Szerokość11.81

3. Spoilu

#ad

Spoilu Pudełko na kulki do pizzy z pokrywką, pudełko na ciasto na pizzę z pokrywką, pudełko na pizzę, pudełko fermentacyjne kolor, 6 sztuk

#ad
Spoilu #ad - Tworzywo sztuczne polipropylen przeznaczone do kontaktu z żywnością – nadaje się do zamrażarki, zmywarki i kuchenki mikrofalowej.

Pojemnik na ciasto ma średnicę 13, 6 cm i wysokość 6, 5 cm, pojemność 650 ml. Przepuszczające powietrze zamknięcie pokrywy zapewnia idealne wychodzenie ciasta i ucieczkę gazów. Wszechstronne zastosowanie jako pojemnik na składniki do przechowywania dodatków do pizzy – nie zajmuje dużo miejsca w stos. Przezroczyste tworzywo sztuczne zapewnia łatwą obserwację procesu fermentacji. Optymalny rozmiar do indywidualnego dojrzewania kulek pizzy do 250 g w temperaturze pokojowej lub w lodówce.
MarkaSpoilu #ad
ProducentSpoilu #ad
Wysokość5.12
Długość2.76
Waga0.68
Szerokość2.76
Numer częściSP0021
ModelSP0021

4. RoyalFay

#ad

Kolor biały, RoyalFay Pudełko na kulki do pizzy, 30 x 40 x 8 cm 1 pudełko z 1 pokrywką, przeznaczone do kontaktu z żywnością, wyprodukowane w Niemczech, pudełko fermentacyjne na ciasto na pizzę

#ad
RoyalFay #ad - Można również układać w stos kilka pudełek. Akcesoria uzupełniające – czerwona szpachelka do ciasta jest po prostu dołączona. W ten sposób uda ci się idealnie wyrośnięta belka ciasta do uzyskania najlepszej pizzy.

Jest certyfikowana i bezpieczna dla żywności i nie zawiera BPA. Najlepsza jakość – pudełko na ciasto royalfay jest produkowane w niemczech. Jest produkowany w niemczech zgodnie z najwyższymi standardami. Super gładkie dno i strony wewnętrzne umożliwiają łatwe wyjmowanie kawałków ciasta za pomocą skrobaka do ciasta lub rąk. Pudełko jest wytrzymałe i trwałe oraz zaprojektowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu.

Doskonały rezultat – pojemnik fermentacyjny zatrzymuje całą wilgoć w cieście i zapobiega wysychaniu ciast. Dużo miejsca – do pudełka na kulki ciasta zmieszczą się idealnie 4 kawałki ciasta do pizzy o wadze 300 g lub 6 beli po 200 g. Możesz bez problemu przechowywać w nim wszystkie produkty spożywcze, w tym żywność dla niemowląt. Optymalny rozmiar – pudełko na kule do pizzy pasuje do każdej domowej lodówki.
MarkaRoyalFay #ad
ProducentRoyalFay® #ad
Wysokość2.76
Długość11.81
Waga1.81
Szerokość15.75
Numer części1132
Model1132

5. WildStage

#ad

Made in Germany przezroczyste, 40 x 30 cm, pudełko fermentacyjne na ciasto drożdżowe, nadaje się do kontaktu z żywnością, WildStage Pudełko na kulki do pizzy, 1, pudełko na kulki do pizzy z pokrywką

#ad
WildStage #ad - Perfekcyjna fermentacja – pokrywka naszego pudełka na pizzę leży luźno, co gwarantuje, że pudełko na pizzę zachowuje swoją wilgoć i gazy powstające w procesie fermentacji mogą uciec. Pudełka można układać w stos z pokrywką lub bez, oszczędzając miejsce. Proces fermentacji można w każdej chwili obserwować bez zakłóceń z zewnątrz.

Jakość produktów spożywczych – pudełko na ciasto lapizzadellacasa jest wyprodukowane w niemczech i wyprodukowane zgodnie z najwyższymi standardami specjalnie dla produktów spożywczych, jest certyfikowane i wolne od wszelkich substancji niebezpiecznych. Dzięki temu pasują do każdej domowej lodówki. Czyszczenie – wszystkie strony wewnętrzne są bardzo gładkie i dzięki temu szybko ponownie czyste. Różnorodne zastosowanie – pudełko do pieczenia ciasta jest naprawdę wszechstronne, można go również wykorzystać do marynowania mięsa lub jako pojemnik do przechowywania ryb, mięsa, kiełbasy, warzyw lub owoców.

Nasze pudełka na kulki do pizzy nadają się do mycia w zmywarce. Nasze pudełko na ciasto na pizzę z pokrywką może być również używane jako pojemnik na ciasto na chleb lub jako pojemnik do fermentacji na zakwas. Optymalny rozmiar – pojemniki na ciasto na pizzę mają wymiary 40 x 30 cm i z pokrywką 8 cm wysokości. Polecamy mycie ręczne pokrywki i łopatki do ciasta na pizzę.
MarkaWildStage #ad
ProducentWildStage #ad
Wysokość3.15
Długość15.75
Waga2.28
Szerokość11.81
Numer częściLPDC-5103
ModelLPDC-5103

6. DIE BOX FABRIK

#ad

Pojemnik do ciasta, pojemnik do układania w stos, DIE BOX FABRIK Pudełko na kulki do pizzy z pokrywką w kolorze białym 40 x 30 x 7 cm, pudełko, pojemnik z tworzywa sztucznego na ciasto do pizzy

#ad
DIE BOX FABRIK #ad - Pojemnik na kulki do pizzy w formacie 40 x 30 x 7 cm. W każdym pudełku można przechowywać do 6 kulek pizzy. Pudełka można układać w stos z pokrywką lub bez pokrywki. Waga pudełka na pizzę: 0, 5 kg z pokrywką.

Wyprodukowano w Niemczech. Idealne pudełko do pieczenia pizzy w domu lub w pizzerii. Pudełka mieszczą się wygodnie w lodówce, co zapewnia idealne przechowywanie. Pudełko jest łatwe do czyszczenia. Ten pojemnik na ciasto do pizzy jest ponadto bardzo popularny wśród profesjonalnych grillerów, którzy przygotowują pizzę na grillu kulistym lub gazowym.

Wymiary zewnętrzne: 400 x 300 x 70 mm, wymiary wewnętrzne: 367 x 268 x 67 mm. Pudełko na ciasto na pizzę to idealne pudełko dla pasjonatów pieczenia pizzy, niezależnie od tego, czy w domu lub w zakładzie. Pudełko na ciasto do pizzy w profesjonalnej jakości jest wykonane z polipropylenu. Pudełko jest przeznaczone do kontaktu z żywnością.
MarkaDIE BOX FABRIK #ad
ProducentDie Boxfabrik #ad
Wysokość2.76
Długość15.75
Szerokość11.81
Numer części1570-WE
Model1570-WE

7. DoughMate

#ad

DoughMate Pudełko na kulki do pizzy z pokrywką zestaw 2 szt. – pudełko na ciasto do pizzy z nieprzywierającego silikonu – ciasto na pizzę nie zajmuje dużo miejsca – pudełko do fermentacji –

#ad
DoughMate #ad - Nasze pudełko na ciasto na pizzę nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń od -40°C do +230°C. Atwe rozwiązanie ciasta – dzięki dobranemu materiałowi silikonowemu ciasto nie przywiera do ścian pudełka.

Naturalny proces fermentacji – luźna pokrywa umożliwia optymalne odprowadzanie powietrza dla naturalnego procesu fermentacji. Atwe wyjmowanie ciasta bez utraty konsystencji. Idealne rozwiązanie dla smakoszy domowych – niezależnie od tego, czy zamrażasz ciasto na pizzę, czy przechowujesz je w lodówce, nasze pudełko do ciasta poradzi sobie z obydwoma. Optymalna ilość ciasta – nasze pojemniki na ciasto na pizzę są idealne do 250-300 g ciasta, dzięki czemu powstaje idealna pizza o średnicy 26-32 cm. Oszczędność miejsca do przechowywania – dzięki szerokości 12, 5 cm i wysokości 7, 6 cm pudełka znajdą miejsce w każdej kuchni.
MarkaDoughMate #ad
ProducentNM Corp #ad
Wysokość2.99
Długość5.71
Waga1.19
Szerokość5.71
ModelPizzaballenbox 2er Set

8. delicret the delicate secrets of the world

#ad

DELICRET pudełko na kulki do pizzy z pokrywką | pudełko fermentacyjne na ciasto na pizzę i kwaśne i drożdżowe | wymiary zewnętrzne: 40 x 30 x 10 cm pasuje do każdej lodówki | pudełko na ciasto z

#ad
delicret the delicate secrets of the world #ad - Dlatego nasza wanna do ciasta ma wymiary 40 x 30 x 10 – pasuje do Twojej domowej lodówki. Atwe czyszczenie: aby pieczenie pizzy sprawiało jeszcze więcej radości, nasze pudełko na kule do pizzy ma bardzo gładką powierzchnię, która zapewnia nieprzywieranie i można ją łatwo wyczyścić w kilka sekund.

Lodówka: aby ciasto na pizzę było optymalne, należy pozostawić ciasto do dojrzewania w lodówce. Profesjonalne pieczenie: pudełko na kule do pizzy z pokrywką to obowiązkowy element wyposażenia każdego miłośnika pizzy. Najlepsze możliwe uziarnienie: nasze pudełko na ciasto do pizzy z pokrywką pozwala na cyrkulację powietrza tylko tak dużo, aby ciasto zachowało wilgotną powierzchnię, a mimo to nadmiar gazów.

Do wykorzystania jako pojemnik na pizzę lub jako pudełko do przechowywania wszelkich produktów spożywczych. Nasz pojemnik na ciasto na pizzę wykonany ze specjalnego, przeznaczonego do kontaktu z żywnością tworzywa sztucznego. Wyprodukowano w niemczech. Nasze pudełko na ciasto na pizzę zapewnia wystarczająco dużo miejsca na zakwas, ciasto na chleb lub 6 kawałków ciasta po 300 g.
Markadelicret the delicate secrets of the world #ad
Producentdelicret the delicate secrets of the world #ad
Wysokość3.54
Długość14.37
Waga0.66
Szerokość11.81
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

9. FUMOSA

#ad

FUMOSA Włoskie pudełko na pizzę »Home« 40 x 30 | ciasto na pizzę | wanna do ciasta | pudełko fermentacyjne | pudełko na ciasto – 1 x pudełko + 1 x pokrywka

#ad
FUMOSA #ad - Ponieważ pudełko na kulki do pizzy jest hermetycznie zamknięte przez umieszczenie kolejnego pudełka lub pokrywki, ciasto może optymalnie odpocząć i wyrosnąć bez wysuszania. Wyprodukowano we włoszech: oryginalne włoskie pudełko na kule do pizzy do użytku domowego.

Można wybrać spośród zestawów i zawsze otrzymać pokrywę na górne pudełko. W pudełku znajduje się do sześciu kawałków ciasta po ok. Modułowa: możliwość układania w stos, dzięki czemu potrzebujesz tylko jednej pokrywki do górnej skrzyni. Idealnie nadaje się do standardowej lodówki: skrzynka z tworzywa sztucznego ma wymiary 30 x 40 x 10 cm. Uniwersalne rozwiązanie w kuchni: pudełko z tworzywa sztucznego może być również używane do marynowania i jako miejsce do przechowywania przyborów do pizzy.

Obowiązkowy gadżet dla hobbystów pizzy. Pudełko jest wykonane z tworzywa sztucznego przeznaczonego do kontaktu z żywnością. Nadaje się również do przyrządzania dodatku Biga. Idealnie nadaje się do pieczenia ciasta na pizzę. Pudełko na kulki do pizzy nadaje się również do przechowywania uformowanych kawałków ciasta kawałków. 300 g, w przypadku mniejszych kawałków ciasta do dziewięciu sztuk.
MarkaFUMOSA #ad
ProducentFUMOSA #ad
Wysokość3.94
Długość15.75
Waga0.02
Szerokość11.81

10. Teigbar

#ad

Teigbar Pudełko na kulki do pizzy z pokrywką, akcesoria do pizzy, zestaw 4 szt. – innowacyjne pudełko na ciasto z lekkiego silikonu – nie zajmuje dużo miejsca – pudełko do fermentacji ciasta na pizzę

#ad
Teigbar #ad - Najlepsze akcesoria do pizzy – niezależnie od tego, czy zamrozisz ciasto na pizzę czy szybko czyścisz, to pudełko poradzi sobie z obydwoma. Atwe przyjmowanie ciasta – elastyczny, rozpuszczalny i lekki silikon pozwala na łatwe rozluźnienie ciasta ręcznie w razie potrzeby trochę mąki.

Przeznaczone są do 250-300 g ciasta zwykle ilość na pizzę. Pudełko na kulki do pizzy Teigbar z pokrywką zapewnia idealne dojrzewanie i ułatwia przygotowanie pizzy. 1 x taca do pizzy w pudełku – bez klejenia, wysychania lub wyciekania ciasta na pizzę. Nasze pudełko na ciasto na pizzę z pokrywką nadaje się do mycia w zmywarce do naczyń od -40°C do +230°C.

W przypadku bardzo lepkich ciast zalecamy zwilżenie pudełka odrobiną oliwy z oliwek. Optymalne uziarnienie – pokrywka pudełka na pizzę jest luźno dopasowana – dzięki temu pudełko na pizzę zachowuje swoją wilgotną powierzchnię, a gazy powstające w procesie fermentacji mogą jednak uciec. Oszczędność miejsca w lodówce – dzięki szerokości 12, 2 cm i wysokości 7, 6 cm pojemniki na ciasto na pizzę można dowolnie przechowywać.
MarkaTeigbar #ad
ProducentEmpire Brands #ad
Wysokość2.99
Długość4.8
Waga0.35
Szerokość4.8
Model4 Stück