Top 10 Tischtennisschläger 4 Sterne – Rakietki do tenisa stołowego

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Butterfly

#ad

Butterfly® Timo Boll Gold 85020 rakieta do tenisa stołowego, kij treningowy dla doświadczonych graczy | certyfikowana przez ITTF, rakieta do tenisa stołowego, racket Bat TT Hobby i czas wolny

#ad
Butterfly #ad - Wklęsły uchwyt. Wysokiej jakości etui drive case i na rakietę do tenisa stołowego firmy Butterfly na rakietę i 3 piłki. Nieskazitelny kształt: timo boll gold to rakieta, w której na wszystkich poziomach będziesz pasować do swoich upodobań.

W pokrowcu do tenisa stołowego zmieści się zarówno rakieta, jak i piłka, dzięki czemu jest bardzo łatwy do przenoszenia. Wysoka jakość: plastikowe piłki r40+ 3 gwiazdki firmy butterfly mają grubość materiału, który charakteryzuje się doskonałą wydajnością piłki na światowej klasie. Wartości przekonują SPIN, Speed i Control na nadzwyczajnym poziomie. 1 x rakietka do tenisa stołowego timo boll gold + pokrowiec do tenisa stołowego Drive Case + 3*** ITTF R40+ piłki do tenisa stołowego.

Wysoka jakość: ten zestaw zapewnia profesjonalistom kompletne podstawowe wyposażenie w tenisa stołowego. Powłoka pan asia z gąbką o grubości 1, 5 mm zapewnia równowagę pomiędzy grą ofensywną i defensywną. Wyprodukowano z nylonu 600 D o nowoczesnym wzornictwie. Stała wydajność w zakresie rotacji, skoków i zachowania lotu potwierdza wysoką jakość.
MarkaButterfly #ad
ProducentButterfly #ad

2. JOOLA

#ad

Joola Team School Germany zestaw do tenisa stołowego, wielokolorowa

#ad
JOOLA #ad - Zakres dostawy – 13-częściowy zestaw do tenisa stołowego składający się z: 4 rakietek do tenisa stołowego, 4 białych i 4 pomarańczowych piłek do tenisa stołowego o grubości 40 mm wysokiej jakości + torba ochronna zapewnia miejsce na wszystkie rakiety i piłki.

Nadaje się do gry na stole do tenisa stołowego wewnątrz i na zewnątrz. Wewnętrzne wypustki 1, 2 mm zapewniają dobre właściwości gry i zapewniają długą żywotność. Jako wyposażenie igrzysk olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy JOOLA wyznaczył standardy jakości i jest tym synonimem do dziś. Jakość premium – każda rakieta do tenisa stołowego jest pokryta wysokiej jakości powłoką. Rakieta ta charakteryzuje się dobrą prędkością przy doskonałych wartościach kontrolnych.

Joola – ponad 60-letnia tradycja i wiedza o tenisie stołowym z niemiec. Nadaje się dla każdego – dla początkujących i sportowców rekreacyjnych dzięki temu zestawowi rakietek do tenisa stołowego to gwarancja przyjemności! Idealnie nadaje się do użytku w szkołach. Top rakieta do tenisa stołowego joola team school – dzięki prostemu, ergonomicznemu kształtowi uchwyt działa jak naturalne przedłużenie ramienia.
MarkaJOOLA #ad
ProducentJoola #ad
Wysokość2.36
Długość10.24
Waga1.59
Szerokość11.42
Numer części54825
Model54825
GwarancjaBrak gwarancji producenta

3. JOOLA

#ad

Zatwierdzona przez ITTF, JOOLA 54206 Rakieta do tenisa stołowego Carbon X Pro, grubość gąbki 2 mm, profesjonalna rakietka do tenisa stołowego, czarna/szara, 7 gwiazdek

#ad
JOOLA #ad - Joola od dziesięcioleci jest synonimem jakości tenisa stołowego, kompetencji i tradycji. Otwarte drewno fornirowe 5 + 2: zintegrowana z drewnem tkanina węglowa zapewnia niezrównaną dynamikę i niezmiennie wysoką wydajność na całej rakiecie.

Technologia vibro control zapewnia stałą wydajność na całej rakiecie aż do krawędzi rakiety. Technologia pro friction okładzin zwiększa trakcję, rotację piłki i przyspieszenie. Profesjonalne rakiety do tenisa stołowego: wydajność certyfikowanych przez ITTF okładzin JOOLA Micron porusza się na najwyższym poziomie. Rating wydajności rakiety skala 0-120: speed: 120 – spin: 116 – kontrola: 106 – rakietka do tenisa stołowego JOOLA Carbon X Pro jest wstępnie zmontowana i idealna dla graczy klubowych i profesjonalistów - typ gracza ofensywna gra atakowa.

Kształt uchwytu i technologie: dzięki technologii ergo grip wklęsły uchwyt natychmiast dopasowuje się do dłoni. Zdobyta przez lata wiedza w zakresie produkcji produktów do tenisa stołowego jest podstawą do produkcji rakiety do tenisa stołowego JOOLA Carbon X PRO.
MarkaJOOLA #ad
ProducentJOOLA #ad
Wysokość0.94
Długość10.2
Waga0.49
Szerokość6.06
Numer części54206
Model54206

4. JOOLA

#ad

Dla zaawansowanych graczy, łącznie z pokrowcem i 3 piłkami, dopuszczona przez ITTF, JOOLA Profesjonalna rakieta do tenisa stołowego z głową z końskim węglem

#ad
JOOLA #ad - Pokrowiec do tenisa stołowego: torba do tenisa stołowego z kieszenią na piłkę, do bezpiecznego przechowywania rakiety do tenisa stołowego i 3 piłek. 3 gwiazdkowe piłki do tenisa stołowego: wybrane piłki do tenisa stołowego klasy premium, do użytku wewnątrz i na zewnątrz.

Zintegrowana z drewnem tkanina węglowa zapewnia niezrównaną dynamikę i niezmiennie wysoką wydajność na całej łopatce rakiety. Zdobyta przez lata wiedza w zakresie produkcji produktów do tenisa stołowego jest podstawą do produkcji zestawu rakietek JOOLA Rossi Carbon. Profesjonalne rakiety do tenisa stołowego: wydajność certyfikowanych przez ITTF okładzin JOOLA Micron porusza się na najwyższym poziomie. Zakres dostawy: 5-częściowy zestaw do tenisa stołowego składający się z 1 rakiety do tenisa stołowego Rossi Carbon, 3 piłek JOOLA etui do tenisa stołowego JOOLA Pocket.
MarkaJOOLA #ad
ProducentJOOLA #ad
Wysokość2.56
Długość11.61
Waga0.57
Szerokość7.48
Numer części54208
Model54208
Gwarancja2 lata ustawowej gwarancji

5. JOOLA

#ad

Joola rakietki TT Tam, Junior 52004

#ad
JOOLA #ad - Uniwersalne rakietki, dopasowane do dłoni młodych graczy. Gąbka grubości 1, 7 mm. 3-gwiazdkowa jakość z okładzinami ITTF Tramp.
MarkaJOOLA #ad
ProducentJoola #ad
Wysokość0.98
Długość11.02
Waga0.35
Szerokość6.5
Numer części52004
Model52004
GwarancjaKeine Herstellergarantie

6. Butterfly

#ad

Anatomiczny kształt uchwytu, dla zaawansowanych technicznie graczy, Butterfly® Timo Boll Black rakieta do tenisa stołowego, z certyfikatem ITTF Wakaba, rakieta do tenisa stołowego

#ad
Butterfly #ad - Butterfly timo boll czarna rakieta do tenisa stołowego + pokrowiec do tenisa stołowego zestaw rakietek do tenisa stołowego profesjonalny zestaw. Butterfly. Gra sportowa.
MarkaButterfly #ad
ProducentButterfly #ad
Waga0.82

7. GEWO

#ad

Rakietka z kontrolowaną powłoką i wysokimi właściwościami obrotowymi, gąbka, profesjonalna rakieta do tenisa stołowego, wklęsła, z atestem ITTF, rakietka do tenisa stołowego, GEWO CS Energy Control

#ad
GEWO #ad - Rakieta do tenisa stołowego gewo cs energy coNTROL składa się z 5 specjalnie klejonych fornirów ze sklejki. Zaprojektowany przez wicemistrza świata i medalistę olimpijskiego Christiana Słodkiego. System gewo sensetise grip gwarantuje intensywny chwyt. Konstrukcja uchwytu została zaprojektowana specjalnie do serii CS firmy GEWO. Gewo cs energy control waży 180 g. Gewo rakieta do tenisa stołowego cs energy control z wewnętrznymi wypustkami GEWO CS POWER SPIN dopuszczona do światowego turnieju tenisa stołowego.
MarkaGEWO #ad
ProducentGEWO6|#GEWO #ad
Wysokość0.98
Długość10.04
Waga0.35
Szerokość6.1
Numer części860700001
Model860700001
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

8. Butterfly

#ad

Z certyfikatem ITTF | Wklęsły kształt uchwytu | kolor drewna, rakieta dla ambitnych graczy rekreacyjnych, rakieta do tenisa stołowego, Butterfly® Timo Boll Bronze rakieta do tenisa stołowego

#ad
Butterfly #ad - Wysoka jakość: plastikowe piłki r40+ 3 gwiazdki firmy butterfly mają grubość materiału, który charakteryzuje się doskonałą wydajnością piłki na światowej klasie. Wysokiej jakości etui drive case i na rakietę do tenisa stołowego firmy Butterfly na rakietę i 3 piłki.

Stała wydajność w zakresie rotacji, skoków i zachowania lotu potwierdza wysoką jakość. Wysoka jakość: kij dla początkujących butterfly timo boll bronze dla ambitnych hobbystów z powłoką Addoy, gąbką 1, 5 mm i uchwytem Ergo Grip dla doskonałej kontroli i wyczucia piłki. Wysoka jakość wykonania: ten zestaw zapewnia graczom hobbystom kompletne podstawowe wyposażenie w tenisa stołowego.

1 x rakietka do tenisa stołowego timo boll z brązu + etui do tenisa stołowego Drive Case + 3*** ITTF R40+ piłki do tenisa stołowego. Z stickfix. W pokrowcu do tenisa stołowego zmieści się zarówno rakieta, jak i piłka, dzięki czemu jest bardzo łatwy do przenoszenia. Wyprodukowano z nylonu 600 D o nowoczesnym wzornictwie. Wklęsły uchwyt.
MarkaButterfly #ad
ProducentButterfly #ad

9. Butterfly

#ad

Z certyfikatem ITTF Wakaba, dla zaawansowanych technicznie graczy, anatomiczny kształt uchwytu, profesjonalna rakieta do tenisa stołowego, Butterfly® Timo Boll Black 85030 rakieta do tenisa stołowego

#ad
Butterfly #ad - Pomyśl o produkcie: przekonaj się sam i zamów jeszcze dziś. Wyprodukowana z nylonu 600 D jest bardzo wytrzymała i wysokiej jakości wykończona. Wysoka jakość: ten zestaw zapewnia profesjonalistom dobre wyposażenie podstawowe w tenisa stołowego.

Etui drive case ii ma eleganckie i nowoczesne wzornictwo. W każdym etui zmieści się rakieta, dzięki czemu można je łatwo transportować. 2 x rakietki do tenisa stołowego Timo Boll Black + 2 x etui do tenisa stołowego Drive Case II. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą Ci na pytania dotyczące produktu oraz inne pytania dotyczące strony i chętnie udzielą Ci wskazówek lub pomocy. Pasuje do niej 1 rakieta do tenisa stołowego. Wysoka jakość: timo boll black posiada wysokiej jakości powłokę firmy Butterfly z gąbką 2, 0 mm i certyfikowaną przez ITTF. Rakieta umożliwia grę ofensywną z dużą prędkością.
MarkaButterfly #ad
ProducentButterfly #ad

10. Butterfly

#ad

85020, Rakietka do tenisa stołowego Butterfly Timo Boll Gold kolor czarno-złoty

#ad
Butterfly #ad - Dobra rakieta treningowa butterfly timo boll gold dla doświadczonych graczy. Kauczuk pan asia z gąbką o grubości 1, 5 mm pozwala zachować równowagę pomiędzy grą ofensywną i defensywną. Uchwyt wklęsły.
MarkaButterfly #ad
ProducentButterfly #ad
Wysokość3.94
Długość3.94
Waga0.37
Szerokość3.94
Numer części2123813
ModelBTTBTG
GwarancjaBrak gwarancji producenta